Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 20 вересня, 00:10:12

Прокуратура виступила на захист інтересів держави і громадян у справі про повернення нерухомого майна підприємству-банкруту

09.10.2014   07:18

Прокуратурою Чернігівської області подано до суду позови про витребування із незаконного володіння одного з підприємств міста 10 квартир місцезнаходженням у Броварському районі Київської області.

Мова йде про квартири, відчужені у ПАТ «БК «Домобудівник» шляхом незаконної оборудки. Як вже повідомлялося раніше, нещодавно набрав законної сили вирок у кримінальному провадженні щодо протиправного заволодіння цими квартирами.

Тепер справа за реальним поверненням права власності на відчужене майно.

Враховуючи те, що зараз триває процедура банкрутства ПАТ «БК «Домобудівник» і дієвого захисту держави потребують понад 80 громадян, які постраждали внаслідок невиконання підприємством своїх зобов’язань побудувати житло, інтереси держави і громади у поверненні цього майна виборює прокуратура.

Зараз є підстави розраховувати на те, що суд задовольнить вимоги пред’явлених позовів. Адже одну з незаконно відчужених квартир — одинадцяту — таким чином вже повернуто.
 

Останні новини Чернігівщини

Смаічні рецепти вихідного дня: 8 приголомшливих французьких соусів, які можна легко приготувати вдома

Смаічні рецепти вихідного дня: 8 приголомшливих французьких соусів, які можна легко приготувати вдома 13:07

Будь-яку найсмачнішу страву може зіпсувати один маленький нюанс. З іншого боку, цей самий нюанс може кардинально поліпшити смак навіть найбільш невдалої страви.

11 міфів у психології, в які всі чомусь досі вірять

11 міфів у психології, в які всі чомусь досі вірять 13:00

Швидше за все, не залишилося жодної людини, яка хоч раз не пройшла б який-небудь психологічний тест.

Гороскоп на наступний тиждень з 20 по 26 вересня

Гороскоп на наступний тиждень з 20 по 26 вересня 12:33

Головна подія тижня відбудеться 23 вересня. Йдеться про осіннє рівнодення, у цей день Сонце зайде у знак Терезів. Крім того, період з вівторка до п’ятниці відрізняється завзятістю, посиленням свого впливу, захопленням влади.

19 вересня - День народження смайла

19 вересня - День народження смайла 12:24

19 вересня 1982 в 11:44 ранку Скотт Фалман, професор психології університету Карнегі Меллон у Піттсбурзі, відправив колегам електронне повідомлення.