Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 9 квітня, 17:51:54

В Бахмачі оперативники затримали грабіжника

08.10.2014   15:08

В ході оперативно-профілактичного відпрацювання Чернігівської області працівники карного розшуку Бахмацького райвідділу міліції затримали грабіжника. Як стало відомо, того дня 51-річна місцева жителька на березі річки Сейм збирала мушлі для домашньої худоби.

Її увагу привернув незнайомець, який, не зважаючи на холодну погоду, перебрів річку та сховався в кущах. Коли жінка, зайнята роботою, відвернулася, чоловік підбіг до неї, схопив за горло, зірвав з вух сережки та «накивав п'ятами». Потерпіла із заявою до міліції не зверталася, але прикмети нападника встигла запам'ятати.

В ході відпрацювання району, оперативники завітали до жінки поспілкуватися по іншій справі, і тут з'ясувалося, що співрозмовниця сама стала жертвою злочину. Працівники міліції одразу взялися за розкриття зухвалого злочину. Склавши фоторобот, поспілкувавшись з під обліковим елементом та провівши ряд оперативних заходів, працівники міліції вийшли на слід грабіжника.

Як з'ясувалося, грабіжником виявився ніде не працюючий, 62-річний уродженець іншої області, який, після звільнення з місць позбавлення волі, переїхав жити до своєї сестри до м. Батурин. На Чернігівщині вже встиг скоїти два грабежі.

Як повідомив начальник Бахмацького райвідділу міліції, полковник міліції Ігор Антонечко, за даним фактом відкрито кримінальне провадження за частиною 2 статті 186 Кримінального кодексу України «грабіж», що карається позбавленням волі на строк від чотирьох до шести років. Також його перевіряють на причетність до скоєння інших аналогічних злочинів. Слідство триває.
 

Останні новини Чернігівщини

Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34

Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27

У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05

Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:24

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

Чернігівщина у трійці лідерів цифрової трансформації серед прифронтових областей: підбито підсумки Індексу за 2025 рік 10:23

Державні послуги мають працювати непомітно, а інтернет — бути в кожному селі. Міністерство цифрової трансформації оприлюднило результати вимірювання рівня цифровізації регіонів за 2025 рік.