Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 20 вересня, 16:58:18

ПАТ "Чернігівобленерго" змінило управління

08.10.2014   11:07Агенцiя

З 7 жовтня Головою Правління ПАТ «Чернігівобленерго» призначено Юрія Касіча. Він змінив на цій посаді Юрія Бойко, який очолював підприємство з 2012 року.

Представники акціонерів повідомили, що зміна керівного складу Товариства  відбулася через ротацію топ-менеджерів  для просування сучасних, інноваційних рішень в електроенергетиці, спрямованих на підвищення надійності та ефективності електропостачання на підприємствах - лідерах галузі.

Юрій Петрович Касіч, народився у Києві у 1971 році.Закінчив Київський політехнічний інститут за фахом «Електричні мережі та системи». Кар‘єру в енергетиці розпочав з електромонтера Київської ТЕЦ-5. Згодом обіймав посади начальника диспетчерської служби та головного диспетчера  НЕК «Укренерго», технічного директора «Черкасиобленерго» та «Вінницяобленерго». До свого призначення  в ПАТ «Чернігівобленерго» працював Генеральним директором  ПАТ «Вінницяобленерго», де запам‘ятався низкою ефективних управлінських рішень, грамотною технічною та інвестиційною політикою.

Сьогодні перед Юрієм Касічем стоїть ряд серйозних задач - в умовах енергодефіциту та дисбалансу між виробництвом та споживанням електроенергії  забезпечити стабільну роботу об’єднаної енергосистеми країни  в період ОЗМ 2014-2015 років в рамках встановлених граничних рівнів споживання електричної потужності з максимальним соціально-економічним ефектом для Чернігівської області.

Юрій Касіч озвучив свої плани на посаді Голови правління ПАТ «Чернігівобленерго» на найближчий час. Перше, що він має намір зробити - переглянути графіки аварійних відключень електромереж із технічно можливим виключенням з них об’єктів електромереж, від яких здійснюється енергопостачання об’єктів соціальної сфери, а також обговорити спектр проблемних  питань, в тому числі і реструктуризацію боргу  для підприємств житлово - комунальної сфери.

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 41 новий випадок COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 41 новий випадок COVID-19 16:57

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 20 вересня в області зафіксовано 41 новий випадок COVID-19.

Увага! Підвищено розміри штрафів за випалювання рослинності та її залишків

Увага! Підвищено розміри штрафів за випалювання рослинності та її залишків 16:52

З березня цього року набув чинності Закон України «Про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо посилення відповідальності за порушення законодавства у сфері пожежної безпеки», який значно підвищив розміри штрафних санкцій за порушення вимог законодавства у сфері пожежної й техногенної безпеки.

Суспільний мовник Чернігівщини отримав нову техніку для прямих трансляцій

Суспільний мовник Чернігівщини отримав нову техніку для прямих трансляцій 16:45

17 вересня команда Суспільне Чернігів отримала нове обладнання, яке дозволяє проводити прямі трансляції з будь-якої точки країни.

ГУ ДПС у Чернігівській області: Про використання програмних реєстраторів розрахункових операцій платниками податків Чернігівської області

ГУ ДПС у Чернігівській області: Про використання програмних реєстраторів розрахункових операцій платниками податків Чернігівської області 16:32

За січень-серпень 2021 року загальна кількість зареєстрованих програмних реєстраторів розрахункових операцій становить 424 одиниці (по 36 юридичній особі, по 388 фізичних особах–підприємцях), програмні реєстратори розрахункових операцій застосовують 374 платники податків (25 юридичних осіб, 349 фізичних осіб–підприємців.

Анна Казакова – срібна призерка чемпіонат України з дзюдо серед молоді

Анна Казакова – срібна призерка чемпіонат України з дзюдо серед молоді 15:44

16 вересня у Дніпрі завершився чемпіонат України з дзюдо серед молоді до 23-х років.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини