Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 15 серпня, 00:17:15

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

08.10.2014   09:22

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 07 жовтня по 08 годину 08 жовтня 2014 року

Пожежі: зареєстровано 10 пожеж, з яких 4 в житловому секторі, 3 на транспорті (1 не підлягає обліку), 1 сухої трави, 1 торфу та 1 інша.

1. Пожежа на транспорті Бобровицький район, біля с. Нова Басань 04.10.2014 року сталася пожежа автомобіля "Volkswagen Т4". Вогнем знищено облицювання салону, пошкоджено елементи кузова автомобіля. Причина - коротке замикання електромережі автомобіля. Збиток - 5 000 грн. Підрозділи ДСНС на гасіння пожежі не залучалися.

2. Пожежа в житловому секторі Ніжинський район, с. Світанок, вул. Гагаріна 06.10.2014 року о 08 год. 20 хв. сталася пожежа житлового будинку (5х8 м, стіни дерев'яні, покрівля шиферна). Вогнем знищено покрівлю, пошкоджено стіни та майно. Причина - порушення правил монтажу електроустановок та електромереж. Збитки встановлюються. Підрозділи ДСНС на гасіння пожежі не залучалися.

3. Пожежа торфу Борзнянський район, біля с. Берестовець О 08 год. 30 хв. на території Берестовецької сільської ради сталася пожежа торфу на площі 2 га. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.

4. Пожежа на транспорті Козелецький район, біля с. Красилівка О 12 год. 01 хв. сталася пожежа автомобіля "Merсedes Actros" , який належить фірмі "Dumbo d.o.o." (Республіка Словенія). Вогнем пошкоджено тент автомобіля на площі 8 кв. м та товар. Причина та збитки встановлюються. Підрозділи ДСНС на гасіння пожежі не залучалися.

5. Пожежа сухої трави Козелецький район, с. Боярівка О 14 год. 02 хв. на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 1,2 га. Причина - необережне поводження з вогнем чоловіка 1974 р.н.. Збитку не нанесено.

6. Пожежа Семенівський район, с. Архипівка, вул. Нова О 16 год. 27 хв. сталася пожежа господарчої будівлі (20х50 м, стіни цегляні, покрівля шиферна). Вогнем знищено покрівлю на площі 100 кв. м та 10 т сіна. Ймовірна причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 20 000 грн.

7. Пожежа в житловому секторі м. Корюківка, вул. Шевченка О 18 год. 35 хв. сталася пожежа господарчої будівлі (4х6 м, стіни дерев'яні, покрівля металева). Вогнем пошкоджено покрівлю на площі 16 кв. м, стіну на площі 8 кв. м та майно. Причина та збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 50 000 грн.

8. Пожежа в житловому секторі Бобровицький район, с. Новий Биків, вул. Пушкіна О 18 год. 40 хв. сталася пожежа житлового будинку (9х10 м, стіни цегляні, покрівля шиферна). Вогнем знищено покрівлю, пошкоджено перекриття. Причина та збитки встановлюються. Підрозділи ДСНС на гасіння пожежі не залучалися.

9. Пожежа в житловому секторі Козелецький район, с. Морівськ, вул. Набережна О 20 год. 14 хв. сталася пожежа житлового будинку (10х12 м, стіни цегляні, покрівля металева). Вогнем знищено покрівлю та перекриття, пошкоджено стіни. Причина - неправильне влаштування та несправність нагрівальних печей та димарів. Збитки встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 20 000 грн.

10. Пожежа на транспорті м. Чернігів, вул. Пухова біля буд. 148 О 00 год. 14 хв. сталася пожежа автомобіля "Volkswagen Caddy". Вогнем знищено облицювання салону автомобіля, пошкоджено елементи кузова. Ймовірна причина - підпал. Збиток - 40 000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 50 000 грн.

Інші повідомлення:

08.10.14 року о 01 год. 40 хв. по лінії "102" надійшло повідомлення про можливу наявність вибухового пристрою в будівлі залізничного вокзалу м. Прилуки. Для забезпечення пожежної та техногенної безпеки залучалося відділення 12 ДПРЧ м. Прилуки (1 одиниця техніки, 4 чоловіки особового складу). Вибухового пристрою не виявлено. Внаслідок події сталася затримка руху приміського потягу № 6-522 сполученням Гребінка - Ніжин, яка склала 40 хв.
 

Останні новини Чернігівщини

Отримано чергову партію генераторів для посилення енергетичної стійкості 16:14

Чернігівська територіальна громада отримала партію генераторів для посилення енергетичної стійкості міста. 17 генераторів потужністю від 50 до 200 кВт будуть розподілені між підприємствами критичної інфраструктури та соціальними об’єктами громади.

Поліцейські Чернігівщини нагадують громадянам правила безпечного відпочинку біля водойм 15:33

Інспектори ювенальної превенції спільно з поліцейськими водної поліції Чернігівщини провели профілактичний захід поблизу водойм у Чернігові.

Від 100 тисяч на старті до 2,5 мільйона гривень на розвиток: програма «Власна справа» оновлює можливості для підприємців 15:12

Про нові умови отримання грантів, зміни в законодавстві та практичні питання участі у програмі «Власна справа» говорили під час чергової зустрічі в межах платформи «Діалог влади та бізнесу».

У Чернігові завершено заміну ділянки тепломережі на вул. М. Загривного 14:28

Випробування на міцність тепломережі по цій вулиці цьогоріч не пройшли — щорічна перевірка тиском виявила витік.

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 13:58

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини