Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 20 вересня, 17:29:15

Чернігів: перші судові рішення щодо стягнення з забудовників пайових внесків на розвиток інфраструктури міста

08.10.2014   07:31Агенцiя

Прокуратурою міста Чернігова у поточному році заявлено 4 позови в інтересах держави в особі Виконавчого комітету Чернігівської міської ради про стягнення з забудовників пайового внеску на розвиток інженерно-транспортної та соціальної інфраструктури міста на загальну суму 461 тис. грн.

У ході розгляду судом справ за позовами до ТОВ «ДП «Завод Рапід» про стягнення 275 тис. грн. та ТОВ «ОФ-Інвест» про стягнення 23 тис. грн. відповідачами у рахунок сплати пайового внеску передано у комунальну власність інженерні мережі на вказані суми.

Позовні зави до ТОВ «Північне будівництво» про стягнення 105 тис.грн. та до Резухіної Н. І., Сегал І. Є. про стягнення 58 тис. грн. на даний час перебувають у провадженні суду.


За інформацією прокуратури м. Чернігова

Останні новини Чернігівщини

Прокуратура через суд домоглася забезпечити належне збереження ботанічного заказника місцевого значення «Косий клин» 17:22

Рішенням Чернігівського окружного адміністративного суду у повному обсязі задоволено позов Новгород-Сіверської окружної прокуратури до ДП «Новгород-Сіверське лісове господарство» про визнання бездіяльності протиправною та зобов’язання забезпечити організацію проведення робіт із винесення меж ботанічного заказника місцевого значення «Косий клин» площею 183 га та закріплення їх в натурі (на місцевості).

Сільські бібліотеки Чернігівщини отримали 100 комп’ютерів у рамках проекту «Дія. Цифрова освіта»

Сільські бібліотеки Чернігівщини отримали 100 комп’ютерів у рамках проекту «Дія. Цифрова освіта» 17:21

Передача техніки відбулася 20 вересня у Чернігівській обласній універсальній науковій бібліотеці імені Володимира Короленка.

«Мобільна майстерня «Plastic Fantastic»».

«Мобільна майстерня «Plastic Fantastic»». 17:14

В планах організаторів проєкту долучити до сортування пластикових відходів дітей міста Чернігова та їх батьків.

Заборона на вилов раків завершується. Які правила діють

Заборона на вилов раків завершується. Які правила діють 17:01

21 вересня 2021 року на водоймах Чернігівщини закінчується заборона на вилов раків, яка тривала з 1 серпня по 20 вересня (включно).

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 41 новий випадок COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 41 новий випадок COVID-19 16:57

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 20 вересня в області зафіксовано 41 новий випадок COVID-19.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини