Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 15 серпня, 11:42:03

Злочини проти журналіста взято на особистий контроль

07.10.2014   11:35

Співробітники Чернігівського міського відділу УМВС проводять перевірку за фактом погроз фізичною розправою журналістам однієї з міських газет.

Як розповів начальник ЧМВ УМВС України в Чернігівській області Володимир Рапута, що до чергової частини Чернігівського міського відділу УМВС надійшла заява від журналіста одного з місцевих видань про те, що до них у редакцію зателефонував невідомий чоловік та в грубій формі висловлював погрози фізичною розправою через те, що йому не сподобалася інформація, опублікована у виданні.

Будь-які правопорушення, вчиненні відносно журналістів, знаходяться на особливому контролі у керівництва міліції Чернігівщини.
Полковник Володимир Рапута повідомив, що за даним фактом відкрите кримінальне провадження згідно ч. 1 ст. 129 Кримінального кодексу України «погроза вбивством, якщо були реальні підстави побоюватися здійснення цієї погрози», що карається арештом на строк до шести місяців або обмеженням волі на строк до двох років. Триває досудове розслідування.
 

Останні новини Чернігівщини

Отримано чергову партію генераторів для посилення енергетичної стійкості 16:14

Чернігівська територіальна громада отримала партію генераторів для посилення енергетичної стійкості міста. 17 генераторів потужністю від 50 до 200 кВт будуть розподілені між підприємствами критичної інфраструктури та соціальними об’єктами громади.

Поліцейські Чернігівщини нагадують громадянам правила безпечного відпочинку біля водойм 15:33

Інспектори ювенальної превенції спільно з поліцейськими водної поліції Чернігівщини провели профілактичний захід поблизу водойм у Чернігові.

Від 100 тисяч на старті до 2,5 мільйона гривень на розвиток: програма «Власна справа» оновлює можливості для підприємців 15:12

Про нові умови отримання грантів, зміни в законодавстві та практичні питання участі у програмі «Власна справа» говорили під час чергової зустрічі в межах платформи «Діалог влади та бізнесу».

У Чернігові завершено заміну ділянки тепломережі на вул. М. Загривного 14:28

Випробування на міцність тепломережі по цій вулиці цьогоріч не пройшли — щорічна перевірка тиском виявила витік.

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за добу 13:58

Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 8 пожеж.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини