Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 4 квітня, 22:17:04

Чернігівська область: за добу рятувальники ліквідували пожежі трьох транспортних засобів

07.10.2014   07:49

5 жовтня о 18:03 до Служби порятунку "101" у Козелецькому районі надійшло повідомлення про пожежу автомобіля "BMW-240", що виникла на подвір'ї 64-річного власника у с. Омелянів.

Загоряння помітили сусіди та сповістили рятувальників. На місце пригоди оперативно прибули вогнеборці 5-ї державної пожежно-рятувальної частини. Пінним стволом пожежу о 18:37 локалізували, а о 18:46 остаточно ліквідували.

Під час гасіння врятовано розташовані поруч житловий будинок та господарчу споруду, а також матеріальних цінностей на суму 30 тис. грн. Проте, вогонь майже повністю знищив транспортний засіб.

Ймовірною причиною виникнення пожежі послужила необережність у поводженні з вогнем 31-річного сина власника авто.

Того ж дня о 19:57 до Козелецьких вогнеборців надійшло повідомлення про загоряння комбайну «JOHN DEERE- 9500» біля с. Привітне. Охоплений вогнем транспортний засіб оперативно загасили бійці районного пожежно-рятувального підрозділу.

Як з'ясувалося, займання сталося у моторному відсіку комбайна під час його руху. Водій викликав вогнеборців і до їх прибуття намагався загасити пожежу кількома вогнегасниками. Вогнем частково знищено комбайн, причина пожежі встановлюється.

Вночі 6 жовтня о 04:15 до Служби порятунку "101" у Ріпкинському районі надійшло повідомлення про пожежу вантажного автомобіля з причепом "ІVECO" на Прикордонному пункті пропуску "Нові Яриловичі".

За словами 52-річного водія, загоряння сталося на нейтральній полосі після того як він перетнув кордон зі сторони республіки Білорусь. Чоловік разом з іншими водіями викликали рятувальників та намагалися самотужки вогнегасниками загасити полум'я. На місце події оперативно з селища Добрянка Ріпкинського району прибула місцева пожежна команда та два пожежно-рятувальні підрозділи МНС республіки Білорусь. Спільними зусиллями пожежу о 04:27 локалізували, а о 05:45 остаточно ліквідували.

Вогнем знищено вантажівку, причіп та вантаж (стільці), що перевозився. Причиною пожежі послужило коротке замикання електропроводки автомобіля.

В усіх трьох випадках водії не постраждали.

Останні новини Чернігівщини

Захисник із Чернігова, який відкрив бізнес завдяки ветеранським грантам, планує його масштабувати 14:30

На запрошення ветерана, а нині підприємця Євгена Смаги, начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус ознайомився з роботою його бізнесу. У Чернігові чоловік відкрив автомийку «Водолій». Бізнес працює більш ніж пів року.

В області затверджено комплексний план протидії пожежам: акцент – на профілактиці, контролі та відповідальності 11:43

Про готовність протидіяти масовим пожежам на Чернігівщині у весняно-літній період, можливі виклики і заходи реагування йшлося на брифінгу, який відбувся сьогодні в медіацентрі ОВА.

Допомога родинам загиблих воїнів: ухвалено чергове рішення 11:12

2 квітня виконавчий комітет Чернігівської міської ради ухвалив рішення про надання одноразової матеріальної допомоги ще вісьмом членам сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України. Загальна сума виплат становить 648 525 гривень.

Поліція Чернігівщини скерувала до суду справу щодо членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоювали підпали на замовлення 11:10

Поліцейські Чернігівщини завершили досудове розслідування та скерували до суду обвинувальний акт щодо двох членів міжрегіонального злочинного угруповання, які скоїли на замовлення низку підпалів приватного житлового будинку у Чернігові.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:18

Протягом минулої доби зареєстровано 18 небезпечних подій, а саме: 2 дорожньо-транспортні пригоди та 16 пожеж. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини