Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 1 жовтня, 15:56:11

На Чернігівщині понад 50 тисяч хворих на гіпертонію отримали ліки зі знижкою

06.10.2014   15:56

У Чернігівській області продовжує реалізовуватися пілотний проект щодо запровадження державного регулювання цін на лікарські засоби для лікування осіб з гіпертонічною хворобою.

Більше 50 тисяч хворих на гіпертонію вже отримали ліки за референтними цінами.

Такі дані були озвучені під час чергового засідання робочої групи з впровадження проекту на теренах області, яке відбулося 6 жовтня під керівництвом в.о. голови обласної державної адміністрації Сергія Журмана.

Як зазначалося, щорічно у майже 20 тисяч мешканців області виявляють захворювання на гіпертонію. Тільки за І півріччя поточного року вперше на облік було взято понад 9 тисяч хворих. У медичних закладах на диспансерному обліку наразі перебуває понад 270 тисяч осіб з артеріальною гіпертензією.

Усі лікувально-профілактичні заклади області в достатній кількості забезпечені рецептурними бланками. Фахівцями медичної галузі постійно проводиться моніторинг та контроль за виписуванням рецептів, порядком їх зберігання та обліку.

На сьогодні лікарями виписано майже 80 тисяч рецептів на часткове відшкодування вартості лікарських засобів, задіяних у пілотному проекті. Придбати ліки зі знижкою за рецептами хворі можуть у 176 аптечних закладах Чернігівщини.

Всі 15 суб'єктів господарювання, які беруть участь у пілотному проекті дотримуються вимог рівня цін на ліки від гіпертонії та забезпечують їх наявність в аптечних закладах.

У рамках реалізації проекту області на часткове відшкодування вартості лікарських засобів виділено субвенцію державного бюджету у сумі більше 3 мільйонів гривень. На сьогодні отримано та використано майже 1,7 мільйонів гривень.

Найкраще освоюються кошти на реалізацію пілотного проекту у Новгород-Сіверському, Варвинському, Чернігівському, Носівському районах.
 

Останні новини Чернігівщини

 Чернігівська поліція проводить досудове розслідування за фактами приховування тяжкого злочину та розбещення неповнолітніх

Чернігівська поліція проводить досудове розслідування за фактами приховування тяжкого злочину та розбещення неповнолітніх 09:03

Вчора, 28 вересня, слідчі поліції відкрили провадження за статтею 396 Кримінального кодексу України (приховування тяжкого злочину) щодо посадових осіб установ освіти Чернігова, які могли приховати можливі факти розбещення неповнолітніх вчителем.

Із досвіду вшанування пам’яті загиблих Захисників України: Михайло-Коцюбинське 09:00

Важливим напрямом державної політики національної пам’яті в громадах України, зокрема й в Чернігівській області, є увічнення пам’яті про воїнів, які віддали своє життя за свободу, незалежність і територіальну цілісність України у протистоянні російській агресії.

Людмила Ключник: «Шансів почати нове життя у переселенців багато. Фахівці служби зайнятості готові допомогти кожному обрати свій шлях до роботи та досягти поставленої мети».

Людмила Ключник: «Шансів почати нове життя у переселенців багато. Фахівці служби зайнятості готові допомогти кожному обрати свій шлях до роботи та досягти поставленої мети». 08:56

Про це заявила очільниця Чернігівського обласного центру зайнятості на брифінгу в ОВА, що відбувся в рамках Всеукраїнської інформаційної кампанії «Робота для ВПО: ти потрібен», ініційованої Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, яка стартувала у вересні і триватиме до кінця жовтня поточного року.

Ігор Кузін: В Україні не зареєстровано випадків нового варіанту коронавірусу під назвою «Пірола»

Ігор Кузін: В Україні не зареєстровано випадків нового варіанту коронавірусу під назвою «Пірола» 08:54

У серпні ВООЗ опублікувала оцінку ризику нового штаму коронавірусу, відомого під назвою «Pirola», як такого, що потребує моніторингу на рівні кожної країни. Новий варіант вірусу (BA.2.86) вперше був зафіксований в Ізраїлі, потім зʼявився в США, Данії та Великобританії.

29 вересня: цей день в Україні і світі

29 вересня: цей день в Україні і світі 08:49

ДЕНЬ 583 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 583 RUSSIAN AGRESSION

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини