Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 5 лютого, 08:17:10

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

06.10.2014   09:50Агенцiя

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 05 жовтня по 08 годину 06 жовтня 2014 року

Пожежі: зареєстровано 8 пожеж, з яких 5 в житловому секторі та 3 на транспорті. Врятовано 1 людину.

1. Пожежа в житловому секторі Сосницький район, с. Авдіївка О 13:01 сталася пожежа 2-х господарчих будівель:
- знищено покрівлю та 2 т сіна;
- знищено покрівлю, перекриття та 1 т сіна.
Причина та збиток встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 70000 грн.

2. Пожежа в житловому секторі Ніжинський район, с. Вертіївка О 13:40 сталася пожежа житлового будинку. Вогнем пошкоджено веранду. Ймовірна причина - підпал. Збиток встановлюється. Врятовано матеріальних цінностей на суму 70000 грн.

3. Пожежа в житловому секторі Ріпкинський район, с. Вербичі О 17:34 сталася пожежа житлового будинку. Вогнем пошкоджено підлогу та меблі. Причина - неправильне влаштування та несправність нагрівальних печей та димарів. Збиток - 2000 грн. Врятовано господаря та матеріальних цінностей на суму 50000 грн.

4. Пожежа на транспорті Козелецький район, с. Омелянів О 18:03 сталася пожежа автомобіля "BMW-240". Вогнем знищено автомобіль. Причина та збиток встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 30000 грн.

5. Пожежа на транспорті Козелецький район, ґрунтова дорога біля с. Привітне О 19:57 сталася пожежа комбайна «JOHN DEERE - 9500», 1996 року випуску. Вогнем знищено комбайн. Причина та збиток встановлюються.

6. Пожежа в житловому секторі Щорський район, с. Старі Боровичі О 20:56 сталася пожежа двох господарчих будівель та нежилого будинку і господарчої будівлі. Вогнем знищено три господарчі будівлі та покрівлю нежилого будинку, пошкоджено його стіни. Причина та збиток встановлюються. Врятовано матеріальних цінностей на суму 2000 грн.

7. Пожежа в житловому секторі Ріпкинський район, с. Неданчичі О 03:20 сталася пожежа житлового будинку, господарчої будівлі та літньої кухні. Вогнем знищено господарчу будівлю, літню кухню, покрівлю і перекриття житлового будинку, пошкоджено його стіни. Причина - коротке замикання електромережі. Збиток встановлюється. Врятовано матеріальних цінностей на суму 50000 грн.

8. Пожежа на транспорті Ріпкинський район, пункт пропуску "Нові Яриловичі" О 03:55 сталася пожежа вантажного автомобіля "ІVECO" з причепом (Іршавський район Закарпатської області). Вогнем знищено автомобіль та причеп. Причина та збиток встановлюються.


Інші повідомлення:

05.10.2014 року о 13:10 у м. Городня по вул. Чумака гр. Х., 1958 р.н., внаслідок власної необережності впала у погреб приватного будинку. Для надання допомоги залучалося відділення 4 ДПРЧ м. Городня (1 одиниця техніки, 4 чоловіки особового складу).
 

Останні новини Чернігівщини

Ветеран поліції Чернігівщини виборов «бронзу» на змаганнях «Звитяга Нескорених» 10:01

Днями у столиці відбулися перші в новому році змагання для ветеранів та ветеранок «Звитяга Нескорених». Серед учасників - помічник начальника поліції Чернігівщини з питань ветеранської політики Вадим Довгошей.

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 09:59

Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток».

Національна програма Скринінг здоров’я 40+: як вона працює та де на Чернігівщині можна пройти обстеження 09:23

Цього року в Україні стартував Скринінг здоров’я 40+ – національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету і проблем ментального здоровʼя. Вона дозволяє людям від 40 років і старше пройти базові медичні обстеження, а відтак вчасно виявити ризики хронічних хвороб.

4 лютого: цей день в Україні і світі 09:11

День 1442 Російська агресія - Day 1442 Russian aggression

Коефіцієнт індексації НГО земель: що врахувати аграріям у декларації 18:25

Для розрахунку податкових зобов’язань у 2026 році застосовуватиметься коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2025 рік – 1,08. Він є єдиним для всіх категорій земель і видів угідь, зокрема й сільськогосподарських.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини