Прокуратурою області порушено кримінальну справу за фактом заволодіння чужим майном при виконанні будівельно-ремонтних робіт
Прокуратурою Чернігівської області порушено кримінальну справу за ч. 3 ст. 191 Кримінального кодексу України (заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовим становищем).
Встановлено, що у 2008-2010 роках між Козелецькою селищною радою та фізичною особою-підприємцем Г. було укладено договори підряду щодо ремонту, будівництва та розмітки асфальтного покриття доріг на території смт. Козелець.
Для оплати будівельних робіт найманим працівникам на рахунок підприємця з місцевого бюджету було перераховано майже 82 тис. грн..
Проте перевірка виявила, що для виконання вказаних будівельних робіт наймані працівники громадянином Г. не залучалися. Відповідно і заробітна плата їм не виплачувалась.
Слідство у справі триває.
Останні новини Чернігівщини
Атака дронів на Чернігів: є влучання в адмінбудівлі та постраждалі 12:04
У центрі Чернігова зафіксовано влучання безпілотного літального апарата в адміністративну будівлю. Про це повідомляє міська військова адміністрація.
Надзвичайні події в області за останню добу 09:59
Протягом минулої доби зареєстровано 7 небезпечних подій, а саме: 7 пожеж.
Спробувати професію на практиці: як у Чернігові змінюють підхід до профорієнтації 09:07
У закладах освіти міста Чернігова триває національне пілотування системи профорієнтації, яке реалізовує швейцарсько-український проєкт DECIDE разом із Міністерством освіти і науки України за підтримки управління освіти Чернігівської міської ради.
14 квітня: цей день в Україні і світі 09:00
День 1511 Російська агресія - Day 1511 Russian aggression
Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34
Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.