Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 13 червня, 20:18:43

На Чернігівщині прокуратурою розпочато кримінальне провадження за фактом незаконного видобутку торфу

03.10.2014   14:52

Чернігівською міжрайонною прокуратурою з нагляду за додержанням законів у природоохоронній сфері розпочато кримінальне провадження за фактом незаконного промислового видобутку торфу на землях, орендованих як пасовища і сіножаті. Видобувні роботи проводились у значних масштабах, за допомогою спеціальної важкої техніки. На даний час їх зупинено.

Також прокуратурою Чернігівської області встановлено, що земельну ділянку, на якій незаконно почато видобуток торфу, орендарю передано з грубими порушеннями законодавства.

Фактично ця ділянка площею 280 га на території Смолинської сільської ради Чернігівського району є торфовищем, на якому в попередні роки за державні кошти вже здійснено комплекс робіт з підготовки до розробки корисних копалин. За Земельним кодексом України, ці землі належать до особливо цінних і правом розпорядження ними наділений лише Кабінет Міністрів України. Всупереч закону, наказ про передачу ділянки в довгострокову оренду був виданий Головним управлінням Держземагентства в області.

Більше того, орендар, якому ці землі були потрібні нібито для фермерства, не мав ні досвіду роботи в аграрному секторі, ні технічних засобів для сільськогосподарського виробництва.

Прокуратурою області пред’явлено до суду позов з метою повернення землі та забезпечення її подальшого цільового використання.

Останні новини Чернігівщини

Псевдобанкір заволодів коштами жінки у сумі майже 22 тисячі гривень: поліція застерігає громадян від шахраїв 18:15

Поліцейські закликають мешканців Чернігівщини не передавати стороннім особам жодних відомостей про свої банківські картки.

У Головному управлінні ДПС у Чернігівській області відзначили сумлінних платників податків 17:04

У податковій службі області відбулось нагородження переможців регіонального етапу Всеукраїнського рейтингу «Сумлінні платники податків - 2023».

Мешканцю м.Чернігова повідомлено про підозру у жорстокому поводженні з твариною 16:22

Прокурором Чернігівської окружної прокуратури погоджено повідомлення про підозру жителю м.Чернігова у жорстокому поводженні з твариною, що належить до хребетних, яке призвело до тілесних ушкоджень(ч.1 ст.299 КК України).

Розпочато демонтаж будівель двох чернігівських шкіл у мікрорайоні Подусівка – №18 та 21 15:47

Їх було зруйновано 3 березня 2022 року внаслідок авіаударів армії рф.

До суду скеровано обвинувальний акт відносно мешканця одного з сіл Чернігівського району та області запорушення правил безпеки дорожнього руху 15:02

Прокурором Чернігівськоїокружної прокуратури скеровано до суду обвинувальний акт відносно жителя одного з сіл Чернігівського району та області запорушення правил дорожнього руху особою, яка керує транспортним засобом, що заподіяло тяжке тілесне ушкодження (ч.2 ст.286 КК України).

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини