Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 26 березня, 01:39:36

Оперативники УБОЗу викрили організовану злочинну групу в білих халатах

30.09.2014   14:40

Працівники Управління по боротьбі з організованою злочинністю УМВС України в Чернігівській області викрили організовану злочинну групу медпрацівників, які брали гроші з громадян за встановлення групи інвалідності.

Як розповів начальник УБОЗ УМВС України в Чернігівській області, Вадим Філашкін, групу організував ортопед-травматолог спеціалізованої міжрайонної травматологічної медико-санітарної експертизи (МСЕК). Також до складу групи входили голова МСЕК і лікар-ортопед центральної районної лікарні.

Ці відповідальні медичні працівники з січня по травень 2014 року, діючи з корисливих мотивів, за попередньою змовою, займалися вимаганням та отриманням неправомірної вигоди від мешканців Чернігівської області за вирішення питання щодо встановлення та продовження термінів груп інвалідності.

Слідством доведено причетність членів організованої злочинної групи до скоєння 13 фактів вимагання та отримання неправомірної вигоди.

Організатору злочинної групи і його спільникам повідомлено про підозру у вчинені кримінального правопорушення, передбаченого частиною ч. 2 ст. 27, ч. 3 ст. 28, 4 статті 368 Кримінального кодексу України (одержання неправомірної вигоди) — карається позбавленням волі на строк від восьми до дванадцяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна та зі спеціальною конфіскацією.

Кримінальне провадження направлено до суду.
 

Останні новини Чернігівщини

Надзвичайні події в області за останню добу 09:35

Протягом минулої доби зареєстровано 30 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду, 1 загибель на водних об’єктах та 28 пожеж. Внаслідок цих подій загинуло 2 особи та 1 особа постраждала.

Поліція розшукує зниклу безвісти неповнолітню дівчину 09:32

Поліцейські розшукують безвісти зниклу Колдоб Наталію Валеріївну, 2008 року народження, мешканку м. Чернігова. 24 березня дівчина пішла з лікарні і дотепер місце її перебування невідоме.

Чернігівські спортсмени здобули 27 медалей на чемпіонаті України з зимових видів спорту

Чернігівські спортсмени здобули 27 медалей на чемпіонаті України з зимових видів спорту 09:30

З 18 до 23 березня у селі Поляниця, Івано – Франківської області відбувся чемпіонат України серед юнаків та дівчат (старші та середні).

25 березня: цей день в Україні і світі

25 березня: цей день в Україні і світі 09:26

День 1491 Російська агресія - Day 1491 Russian aggression

Утвердження української національної та громадянської ідентичності: на чому фокусується Чернігівщина 16:21

Перше цього року засідання Координаційної ради з питань утвердження української національної та громадянської ідентичності провів днями заступник голови ОДА Іван Ващенко.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини