Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 29 липня, 04:38:04

Конкурс “Податки очима дітей – 2012”.

23.01.2012   08:06

Міські податківці нагадують, що розпочався Всеукраїнський конкурс дитячої творчості “Податки очима дітей 2012” серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів.

Роботу з формування податкової культури підростаючого покоління податківці вважають такою ж важливою, як контроль за сплатою податків, оскільки це робота на майбутнє, виховуючи у наших дітей почуття відповідальності, сумлінності, патріотизму, та піклування про незахищених громадян.

Податківці вже сьогодні відвідують навчальні заклади та проводять роботу з майбутніми платниками податків, прагнучи щоб відображення дитячого розуміння щасливого життя у конкурсних роботах знайшло відгук у серцях та доброчинних справах дорослих.

З кожним роком зростає кількість робіт, в яких школярі різного віку за допомогою різноманітних форм відтворюють своє бачення того, яку користь приносить сплата податків, як їх використовують і для чого взагалі працює податкова служба країни.

На думку фахівців-податківців конкурс дитячої творчості переріс у цілеспрямовану, всеукраїнську систему розвитку творчих особистостей та виховання – сумлінних платників податків у майбутньому.

Конкурс проводиться за такими віковими категоріями:
І категорія: 9 – 11 років;
ІІ категорія: 12 – 15 років.

Роботи на конкурс готуються за такими напрямами дитячої творчої діяльності:
1. Художні твори.
2. Твори декоративно – прикладного мистецтва.
3. Літературні твори.

ДПІ у м. Чернігові пропонує усім творчим дітям та молоді шкільного віку від 9 до 15 років прийняти участь у конкурсі, реалізувати тим самим свої творчі здібності у прозі, поезії або у галузі образотворчого і прикладного мистецтва і зичить їм перемоги!

Останні новини Чернігівщини

Чернігівська громада стала учасницею проєкту літніх клубів «Грай. Дій. Змінюй» 17:17

Чернігівська міська територіальна громада за результатами відкритого конкурсного відбору стала однією з переможниць проєкту літніх клубів для дітей та підлітків «Грай. Дій. Змінюй», який реалізує громадська організація DOCCU у межах проєкту PlayItForward у співпраці з міжнародною неурядовою організацією War Child Alliance в Україні.

Рада громад області: освіта, інвестиції, житло для ВПО та інші важливі питання розвитку 16:55

Чергове засідання Ради територіальних громад області відбулося у Чернігові 27 липня. На порядку денному – низка питань, що постійно в полі зору й на контролі ОВА, зокрема освоєння освітніх субвенцій, робота центрів життєстійкості, забезпечення внутрішньо переміщених осіб житлом, розроблення інвестиційних планів, забезпечення сталого мобільного зв’язку.

Анна Юр'єва — чемпіонка Європи серед юніорок з веслування на байдарках і каное! 16:13

З 23 до 26 липня в місті Сегед (Угорщина) відбувся чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді до 23 років, який зібрав найсильніших молодих спортсменів континенту.

У Чернігові вшанували українців, які загинули в полоні 15:37

У Чернігові вшанували пам’ять Захисників та Захисниць України, учасників добровольчих формувань та цивільних осіб, які були страчені, закатовані або загинули у полоні.

Робота без бар’єрів 15:14

Водій, охоронник, вагар, логіст, менеджер, робітник з благоусторою– 10робочих місць у поточному році облаштовано роботодавцями Чернігівщини для людей з інвалідністю в межах компенсаційної програми служби зайнятості.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини