Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 20 жовтня, 13:56:35

Апеляційний суд Чернігівської області оштрафував двох депутатів-корупціонерів

25.09.2014   15:29

Двоє депутатів однієї з сільрад області проголосували за виділення землі під будівництво своїм близьким родичам, не повідомивши раді про виникнення конфлікту інтересів в їх діяльності.

Беручи до уваги, що на сьогоднішній день особливої актуальності в державі набула проблема додержання земельного законодавства, питання здійснення правозахисної діяльності на вказаному напрямку перебуває на постійному контролі працівників УБОЗ УМВС України в Чернігівській області.

Як зазначив начальник Управління по боротьбі з організованою злочинністю УМВС в Чернігівській області Вадим Філашкін, не залишено поза увагою працівників спецпідрозділу додержання антикорупційного законодавства в діяльності службових осіб та представників органів місцевого самоврядування під час вирішення земельних правовідносин, надання ними переваг окремим суб'єктам під час виділення земельних ділянок у власність та користування.

У поточному році виявлено ряд адміністративних корупційних правопорушень на даному напрямку.


Логічним результатом розгляду адміністративних правопорушень в суді є притягнення порушників до відповідальності у вигляді штрафів. Саме таке покарання відповідно постанови апеляційного суду Чернігівської області отримали два депутати однієї з сільрад області, які проголосували на сесії ради щодо виділення земельних ділянок під будівництво в межах населеного пункту своїм близьким родичам, не повідомивши раді про виникнення конфлікту інтересів в їх діяльності.

Працівники спецпідрозділу і надалі зосереджуватимуть максимум зусиль, аби забезпечити додержання земельного законодавства усіма посадовими особами та підприємствами усіх форм власності.
 

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 5 655 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 5 655 осіб 12:55

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 20 жовтня року в області щеплено першою та другою дозою 387 106 людей.

Відсьогодні центри масової вакцинації в будні працюватимуть з 14 години

Відсьогодні центри масової вакцинації в будні працюватимуть з 14 години 12:46

У Чернігові всі центри масової вакцинації проти COVID-19 з середи, 20 жовтня, і до кінця цього тижня в будні дні відкриватимуться раніше. Вони працюватимуть з 14.00 год. до 19.00 год.

21-23 жовтня – перекриття руху автотранспорту на вул. Івана Мазепи

21-23 жовтня – перекриття руху автотранспорту на вул. Івана Мазепи 12:38

У Чернігові з 8.00 год. 21 жовтня по 20.00 год. 23 жовтня перекриватиметься рух автотранспорту на ділянці вул. Івана Мазепи від площі Перемоги до вул. Музичної. Відповідне рішення прийняте на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради сьогодні, 20 жовтня.

У Срібнянській громаді відкрили краєзнавчий музей

У Срібнянській громаді відкрили краєзнавчий музей 11:26

Краєзнавчий музей щойно відкрили в селищі Срібне Прилуцького району. Це стало можливим завдяки ініціативі керівництва Срібнянської громади та залучення підприємців.

Курсанти Академії Державної Пенітенціарної служби відвідали виставку “Кожен має право знати свої права”

Курсанти Академії Державної Пенітенціарної служби відвідали виставку “Кожен має право знати свої права” 11:11

В Освітній Дім прав людини-Чернігів завітали курсанти Академії Державної Пенітенціарної служби спеціальності «Правоохоронна діяльність».

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини