Бюрократизм і черствість чиновників - джерела значної маси звернень до обласної ради
Про це засвідчили громадяни, які 24 вересня прийшли на особистий прийом до голова обласної ради Миколи Звєрєва.
Зокрема, ветеран праці, жителька Чернігова Надія Полегенько, син якої загинув у зоні антитерористичної операції на сході держави, не може отримати кошти з його рахунків та переоформити пенсію по втраті годувальника. З неї вимагають підтвердження про загибель учасника АТО , бо «як сказали у військоматі», такий документ може видати лише військова частина, де служив син.
Інша мати, теж мешканка міста на Десні, Ольга Цибульська звернулася з проханням допомогти з виділенням земельної ділянки, яку обіцяно державою її сину-учаснику АТО. Прикрий факт: приїхавши на декілька днів у відпустку, військовослужбовець обивав пороги чиновників, проте від учасника бойових дій навіть не прийняли заяви…Солдат знову поїхав захищати цілісність держави, а добиватися справедливості вирішила його ненька. А ось у хворої пенсіонерки Ольги Петрищевої – інша проблема: погрожують виселити з гуртожитку, де вона мешкає без реєстрації після пожежі,що сталася ще в 2000 році.
Окрім того, декілька громадян звернулися до голови обласної ради із проханням допомогти з працевлаштуванням, посприяти з наданням матеріальної допомоги... Проте приходять люди на прийом до керівника і з цікавими зверненнями. Приміром, безробітний, винахідник Василь Беца завітав у приймальню голови з пропозицією щодо виготовлення в Чернігові захисних пластин до бронежилетів нового типу та приладів з економії електроенергії. А ось безробітний чернігівець Володимир Єрмак прийшов стосовно створення в місті історично-культурного центру Софії Русової.
Як показали результати прийому, до керівництва ідуть люди з багатьох причин, та чи не найбільша з них - бюрократизм і черствість чиновників на місцях, які своєю байдужістю до проблем громадян, змушують останніх шукати правди в обласній раді.
Останні новини Чернігівщини
На Чернігівщині перед судом постане зловмисник, який обвинувачується у вбивстві жінки та зґвалтуванні малолітньої дитини 08:57
Поліція завершила досудове розслідування та скерувала до суду обвинувальний акт, щодо 19-річного чернігівця, який підозрюється у вчиненні низки тяжких злочинів.
12 березня: цей день в Україні і світі 08:54
День 1478 Російська агресія - Day 1478 Russian aggression
«Допомога ветеранам – це мій обов’язок і покликання»: Вадим Довгошей, помічник начальника поліції Чернігівщини з ветеранської політики 13:08
Вадим Довгошей пройшов непростий шлях — від добровольця чернігівської територіальної оборони до спецпризначенця поліції, який отримав важке поранення під час оборони держави.
Освіта, здоров’я та потреби ВПО – В’ячеслав Чаус провів нараду з керівниками районів 11:06
Начальник Чернігівської ОВА В’ячеслав Чаус провів нараду зі своїми заступниками й керівниками районів. Обговорили поточні питання по багатьох напрямах життєдіяльності громад.
Надзвичайні події в області за останню добу 11:04
Протягом минулої доби зареєстровано 8 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 7 пожеж., внаслідок небезпечних подій постраждала 1 особа.