В Чернігові затримали серійного автомобільного злодія
Співробітники карного розшуку Чернігівського міського відділу УМВС України в Чернігівській області затримали 31-річного крадія з Сумщини, який за допомогою брелока-сканера обкрадав автомобілі.
Як розповів начальник Чернігівського міськвідділу внутрішніх справ Володимир Рапута, проїжджаючи автомобілем у справах через Красну площу, оперативник побачив, як якийсь підозрілий чоловік за допомогою брелока відкриває автівку «Mitsubishi Outlander», припарковану під держустановою.
Зловмисник досить швидко відкрив машину, взяв звідти деякі речі і почав тікати у двори. Натомість міліціонер встиг записати увесь «процес» на відеореєстратор. Коли ж чолов'яга почав тікати, оперативник поїхав слідом, намагаючись встановити де той живе. Але невідомий сів у легковик з номерами Сумської області та поїхав у невідомому напрямку.
Доки оперативник слідкував за крадієм, до чергової частини Чернігівського міськвідділу внутрішніх справ звернувся і власник автомобіля із заявою про крадіжку 300 гривень.
Негайно по орієнтуванню чергової частини були перекриті усі виїзди з міста, патрульні наряди та співробітники державної автомобільної інспекції почали перевіряти автомобілі, що пересувалися в районі Красної площі або намагалися виїхати з міста.
Саме оперативність правоохоронців і дала змогу зупинити легковик "Skoda Oktavia", в салоні перебували троє жителів Шостки Сумської області, один з яких і був відзнятий на відеореєстратор. Крім частини викрадених грошей, оперативники вилучили у чоловікова і електронний брелок-сканер, за допомогою якого той відкрив автомобіль.
В ході подальшої перевірки міліціонери з'ясували, що затриманим є 31-річний житель Сумщини, який раніше неодноразово був судимий за крадіжки, останній раз - за крадіжку сейфа. Зі слів молодика, в минулому році через Інтернет він купив собі за 3 тисячі доларів електронний брелок-сканер, який відкриває двері машин. Наприкінці вересня минулого року він «випробував» його в Чернігові, викравши з припаркованого «Mitsubishi Lancer» 8000 гривень.
Володимир Рапута також повідомив, що зловмисник затриманий і перебуває в слідчому ізоляторі. За даними фактами відкриті кримінальні провадження за частиною 2 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка, вчинена повторно або за попередньою змовою групою осіб) - карається арештом на строк від трьох до шести місяців або обмеженням волі на строк до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк.
Співробітники міліції перевіряють затриманого на причетність до скоєння аналогічних злочинів у Чернігові та області. Триває досудове розслідування.
Останні новини Чернігівщини
Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 16:18
Хотіла отримати «грошову допомогу», натомість втратила понад 20 тисяч гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв
На Прилуччині поліцейські викрили схему незаконного видобутку корисних копалин та повідомили про підозру посадовиці комунального підприємства 16:16
Слідчі Прилуцького районного відділу поліції за оперативного супроводу обласного управління стратегічних розслідувань та під процесуальним керівництвом Прилуцької окружної прокуратури викрили протиправну діяльність посадовиці комунального підприємства, яка організувала незаконний видобуток корисних копалин загальнодержавного значення.
Як молоді створити громаду своєї мрії: в обласному центрі відбувся дослідницький ідеатон у межах проєкту «Молодіжна візія Чернігівщини» 16:14
У лютому цього року в регіоні стартував проєкт «Молодіжна візія Чернігівщини» – дослідження участі молоді в прийнятті рішень у громадах.
«Армія відновлення» 16:12
Протягом січня-березня 2026 року службою зайнятості на Чернігівщині видано 2425 направлень на суспільно корисні роботи для понад 900 громадян області. Люди працюють за строковими трудовими договорами. На оплату їх праці спрямовано 15 млн гривень.
Медична допомога постраждалим від аварії на ЧАЕС – у діалозі з медиками і громадськістю 15:03
У Чернігівській ОВА говорили про доступність медичної допомоги для людей, які постраждали внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.