Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 16 січня, 12:52:07

Працівники КП "Чернігівоблагроліс" відзначили своє професійне свято

20.09.2014   09:11

19 вересня голова обласної ради Микола Звєрєв привітав працівників лісового господарства комунального підприємства обласної ради «Чернігівоблагроліс» з їх професійним святом – Днем працівника лісу.

Участь у заході також взяли начальник управління комунального майна Володимир Сидоренко та директор КП «Чернігівоблагроліс» Іван Донець.
Звертаючись до працівників лісового господарства Микола Звєрєв зазначив, що КП «Чернігівоблагроліс» разом з 18-ма дочірніми агролісогосподарськими спеціалізованими підприємствами по праву займає одне із провідних місць серед усіх комунальних підприємств обласної ради.

Для Чернігівщини діяльність майже тисячного колективу працівників «Чернігівоблагролісу» має особливе значення. За словами керівника вони забезпечують ефективне ведення основних напрямків лісового господарства, як дбайливі та виважені господарі.

- Обласною радою прийнято регіональну Програму комплексного розвитку лісового господарства Чернігівщини до 2015 року. Безпосередні її виконавці - працівники райагролісгоспів. Обласна влада прийме в майбутньому більш серйозну програму для того, щоб підтримувати галузь лісового господарства за для розвитку комунального підприємства, - підкреслив голова обласної ради.

Акцентуючи увагу на запровадженні альтернативних видів палива в області, Микола Звєрєв також зазначив, що райагролісгоспи повинні поставляти відводи для забезпечення роботи підприємств, які виробляють тепло та електроенергію.

Також голова обласної ради наголосив, що, не зважаючи на складні економічні умови, «Чернігівоблагроліс» разом із дочірніми підрозділами щороку нарощує обсяги реалізації товарної продукції. Їх діяльність є стабільним та надійним джерелом поповнення загального фонду обласного бюджету.

На часі важливим є завдання зберегти та примножити унікальний лісовий потенціал нашої землі, довести лісистість на Чернігівщині до 23%, у вирішенні якого активну участь беруть агролісогосподарські підприємства КП «Чернігівоблагроліс».

Микола Звєрєв побажав усім присутнім миру, міцного здоров’я, сімейного затишку, оптимізму, подальших успіхів у справі збереження й примноження лісових багатств нашої області.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівника лісу Микола Звєрєв вручив почесні відзнаки обласної ради лісничому дочірнього підприємства «Ічнярайагролісництво» Анатолію Бобро, майстру лісу дочірнього підприємства «Щорсрайагролісгосп» Миколі Кириченко, майстру лісу дочірнього підприємства «Ріпкирайагролісгосп» Юрію Летошку та менеджеру дочірнього підприємства «Сосницярайагролісгосп» комунального підприємства «Чернігівоблагроліс» Чернігівської обласної ради Віталію Степанову.

Останні новини Чернігівщини

Психологічні лайфхаки для позитивного спілкування

Психологічні лайфхаки для позитивного спілкування 12:03

Комунікації правлять світом. Результатом грамотного спілкування у будь-якій сфері життя є гарні відносини та продуктивність.

Психосоматика: що робити, якщо у хворобах винні нерви

Психосоматика: що робити, якщо у хворобах винні нерви 12:00

Кожне п’яте захворювання починається через стрес. Це фактично встановлений факт.

Смачні рецепти вихідного дня: зимові пироги з варенням

Смачні рецепти вихідного дня: зимові пироги з варенням 11:13

Взимку та навесні кондитери рекомендують готувати випічку з варенням. Пропонуємо кілька смачних та нескладних рецептів, які стануть в пригоді господиням.

Гороскоп на тиждень з 17 до 23 січня 2022 року

Гороскоп на тиждень з 17 до 23 січня 2022 року 10:19

Основна подія тижня – це повний місяць у ніч з 17 на 18 січня.

16 січня - День Пам'яті кіборгів в Україні

16 січня - День Пам'яті кіборгів в Україні 10:13

16 січня в Україні вшановують пам'ять захисників Донецького аеропорту та загиблих воїнів.