Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 29 червня, 23:27:50

Черговий квартирний злодій потрапив в руки правоохоронців

17.09.2014   07:48

На Чернігівщині оперативники карного розшуку вирахували і затримали квартирного злодія, який встиг «обчистити» чотири будинки.

Починаючи з липня до чергової частини Ніжинського міськвідділу внутрішніх справ почали надходити звернення громадян про крадіжки з їх господарств.

Причому викрадалося все, що не так лежить, починаючи від звичайного металобрухту і закінчуючи ювелірними виробами. Зловмисник проникав в приміщення здебільшого через вікно.

На розкриття серії крадіжок були задіяні кращі оперативники карного розшуку Ніжинського МВ. Відпрацьовувалися особи, раніше засудженні за аналогічні злочини, підобліковий контингент, місця можливої скупки краденого. В результаті професійні дії правоохоронців принесли свій результат. Під час реалізації отриманої оперативної інформації міліціонери вийшли на слід зловмисника і затри мали його.

Ним виявився 32-річний мешканець Носівки, який ніде не працював.

Молодик пручатися не став та в усьому зізнався.

Наразі за всіма фактами міліцією відкрито кримінальне провадження за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка поєднана з проникненням у житло) - карається позбавленням волі на строк від 3 до 6 років.

Слідство триває.

Останні новини Чернігівщини

29 червня: цей день в Україні і світі 08:16

ДЕНЬ 1222 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1222 RUSSIAN AGRESSION

28 червня: цей день в Україні і світі 08:01

ДЕНЬ 1221 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 1221 RUSSIAN AGRESSION

У Чернігівській міській раді відбувся круглий стіл до Дня Конституції України 17:27

Напередодні Дня Конституції України в приміщенні Чернігівської міської ради відбувся круглий стіл на тему «Захист прав людини в умовах війни: стан і перспективи Чернігівської громади».

Ніжинські поліцейські викрили зловмисника, причетного до крадіжки з магазину 16:55

До чергової частини Ніжинського районного управління поліції надійшло повідомлення від продавчині місцевого магазину про крадіжку.

Мешканцям Чернігівщини вручили відзнаки з нагоди Дня Конституції 16:34

У переддень великого державного свята – Дня Конституції України – у Чернігові вітали мешканців області начальник ОВА В’ячеслав Чаус та голова облради Олена Дмитренко.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини