Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 16 червня, 00:30:38

З особистого прийому прокурора: багатодітна мати з Семенівщини просить справедливості у призначенні їй соціальної допомоги

17.09.2014   07:40

Під час роботи виїзної приймальні прокурора області в Семенівці до нього звернулась місцева жителька, мати шістьох дітей. Жінка просила прокурорського втручання в ситуацію з позбавленням її державної допомоги, яка виплачується малозабезпеченим і багатодітним.

За зверненням багатодітної матері прокуратурою району було проведено перевірку обставин її справи в управлінні соціального захисту населення Семенівської райдержадміністрації.

Встановлено, що відмова цій жінці в призначенні соціальної допомоги її малозабезпеченій сім’ї та їй як матері шістьох дітей, хоч і була формально обґрунтованою, проте супроводжувалась рядом порушень Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям» та інших нормативно-правових актів щодо надання державної соціальної допомоги.

Зокрема, було порушено право громадянки на оскарження у встановлений строк прийнятого не на її користь рішення. Не було проведено і всебічного консультування заявниці, яке, імовірно, могло б уберегти її від непорозумінь, які виникли.

На виявлені порушення чинного законодавства України прокурором району начальнику управління соціального захисту населення Семенівської райдержадміністрації внесено подання з вимогою невідкладно відновити порушене право багатодітної матері та притягти винних осіб до дисциплінарної відповідальності.
 

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 9 нових випадків COVID-19

Виявлено 9 нових випадків COVID-19 17:15

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 15 червня в області зафіксовано 9 нових випадків COVID-19.

У Чернігові стартувала перша дитяча літературна школа

У Чернігові стартувала перша дитяча літературна школа "Кошлатий Борушко" 15:03

З 14 по 22 червня при центральній міській бібліотеці ім. М. Коцюбинського працюватиме дитяча літературна школа «Кошлатий Борушко».

На початок червня в області налічувалося 12,8 тисячі безробітних – на 27 % менше, ніж рік тому

На початок червня в області налічувалося 12,8 тисячі безробітних – на 27 % менше, ніж рік тому 14:56

Про це повідомляє Чернігівський обласний центр зайнятості. При цьому на кожне вільне робоче місце претендувало 12 осіб проти 27 торік.

Обстановка на кордоні. Офіційно

Обстановка на кордоні. Офіційно 14:46

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

"Чернігів стародавній": географія відвідувачів розширюється 10:22

Поступово збільшується потік відвідувачів у музейні об’єкти Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній». Розширюється і їх географія.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини