Вдарив табуреткою по голові і знову повернеться до тюрми
До Новгород-Сіверського райвідділу міліції, що на Чернігівщині, звернувся 28-річний мешканець села Мурав'ї та повідомив, що його 54-річному батькові нанесли тяжкі тілесні ушкодження в області голови. Від отриманих травм чоловік знепритомнів і син привіз його до районної лікарні.
Для отримання інформації та з'ясування обставин скоєння злочину до лікарні та до місця події, яку вказав заявник, виїхали співробітники міліції району і вже через лічені хвилини після прибуття правоохоронці з'ясували повну картину злочину.
За день до звернення в міліцію батько, який жив з іншою родиною, прийшов провідати свою старшу дочку від попереднього браку. Все було добре поки родичі не сіли за стіл відзначати зустріч. В ході вживання оковитої між батьком та дочкою почалося з'ясування старих образ. В словесну препалку втрутився й 27-річний співмешканець дочки, який, не стримавши емоцій, вдарив старшого від себе чоловіка спочатку кулаком по обличчю, а потім - табуреткою по голові. Батькові стало зле, але дочка, працівниця медзакладу, надала йому медичну допомогу.
Вже наступного дня у себе вдома чоловікові стало так погано, що він знепритомнів. Син від другого браку і відвіз батька до лікарні й повідомив правоохоронців про подію. Лікарі встановили, що людина отримала закриту черепно-мозкову травму, а при проведенні томографії з'ясувалося: поломані 2 кістки черепа. Зараз за життя людини борються лікарі.
Правоохоронці Новгород-Сіверського райвідділу внесли відомості про цей злочин до єдиного реєстру досудових розслідувань та відкрили кримінальне провадження за ознаками частини 1 статті 121 Кримінального кодексу України (умисне тяжке тілесне ушкодження) - карається позбавленням волі на строк від семи до десяти років.
Співмешканцю дочки, раніше судимому за нанесення тілесних ушкоджень, обрана міра запобіжного заходу - домашній арешт.
Останні новини Чернігівщини
Делегація з Великої Британії оглянула наслідки російської агресії на Чернігівщині 11:03
Підвал у Ягідному, зруйноване приміщення Обласного молодіжного центру, пошкоджена минулого місяця п’ятиповерхівка у Чернігові – це місця, які є віддзеркаленням війни на території нашої області.
13 січня: цей день в Україні і світі 08:57
День 1420 Російська агресія - Day 1420 Russian aggression
ТОП-10 найзатребуваніших вакансій Чернігівщини на початок року 16:11
Шукаєте роботу? Звертайтеся до служби зайнятості і ви не пошкодуєте! Серед наявних вакансій обов’язково знайдеться та, яка відповідає вашим бажанням і професійним навичкам.
Ще 78 чернігівських родин отримають допомогу при народженні дитини 16:07
Одноразову матеріальну допомогу при народженні дитини отримає ще 78 чернігівок, які зареєстровані в реєстрі територіальної громади міста.
На Ніжинщині лікарці повідомили про підозру за неналежне виконання професійних обов’язків 16:02
Слідчі відділення поліції №1 (м. Бахмач) Ніжинського районного управління поліції встановили, що у березні 2025 року на прийом до лікарки загальної практики – сімейної медицини звернулася 29-річна місцева мешканка зі скаргами на біль у лівій підлопатковій ділянці, який посилювався під час вдиху та рухів.