Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 16 червня, 05:47:42

Ніжин: в ході ліквідації пожежі вогнеборці врятували від знищення вогнем житловий будинок та дві господарчі споруди

05.09.2014   08:06

3 вересня о 14:50 у м. Ніжин до Служби порятунку "101" надійшло повідомлення про пожежу в господарстві по вул. Халтуріна.

За викликом через 3 хвилини на місце події прибули вогнеборці 16-ї державної пожежно-рятувальної частини. На той момент на подвір'ї одного з приватних господарств горіла копиця сіна.

В ході ліквідації пожежі, яка тривала близько 40 хвилин, вогнеборці завадили полум'ю перекинутись на поруч розташовані житловий будинок та дві господарчі споруди. Врятовано матеріальних цінностей на суму 20 тис. грн.

Причиною загоряння послужила гра з сірниками залишеного поза увагою дорослих 6-річного сина господарки. На щастя дитина не постраждала.

Рятувальники Державної служби України з надзвичайних ситуацій звертаються до батьків з проханням не залишати дітей без нагляду, навчайте їх правилам безпеки, зберігайте сірники та запальнички в недоступних для них місцях.

Останні новини Чернігівщини

Пропозиція робочої сили на Чернігівщині 17:47

За підрахунками служби зайнятості, з початку року (січень-травень)статус безробітного мали 8 тисяч мешканців області.

Начальник поліції Чернігівщини Володимир Тимошко відзначив за самовіддану і професійну службу вибухотехніків 15:40

Сталева витримка, зосередженість, виважені дії і відповідальність за життя кожного, хто поруч – це щоденна служба вибухотехніків поліції Чернігівської області.

Ще 100 дітей із Чернігівщини поїхали на відпочинок у межах проєкту «Карпатська зміна» 15:18

13 червня в табір до Чернівецької області вирушила ще сотня школярів із Чернігівщини.

Простір для життя і відновлення: громади Чернігівщини навчалися планувати розвиток територій з урахуванням сучасних викликів 14:34

Другий етап регіональних експрес-навчань, організованих в межах діяльності Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, відбувся сьогодні у Чернігові.

Уряд ініціював додаткову фінансову підтримку для прифронтових регіонів 14:11

Прем’єр-міністерка України Юлія Свириденко й керівник Офісу Президента України Кирило Буданов провели нараду щодо підтримки прифронтових територій. У ній узяли участь представники уряду, Офісу Президента, депутати Верховної Ради та начальники обласних військових адміністрацій.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини