Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 6 червня, 19:31:05

Поранені та травмовані під час АТО бійці отримують кваліфіковану медичну допомогу у Чернігівському військовому госпіталі

04.09.2014   16:33

На Чернігівщині у військовому госпіталі продовжують курс лікування поранені військовослужбовці Збройних Сил України,

які були переведені та доставлені до військово-медичної установи з лікувальних закладів зони проведення антитерористичної операції.

За словами керівника госпіталю полковника медичної служби Олександра Слєсаренка, протягом останніх двох місяців вже майже 120 бійців, поранених у зоні АТО, отримали кваліфіковану допомогу від чернігівських військових лікарів.

- Більшість військовослужбовців до нас потрапляє з осколковими пораненнями після вибуху мін, снарядів чи гранат. Таких пацієнтів доводиться оперувати по кілька разів. Крім цього, проводимо комплексне лікування з бійцями, які мають ускладнення після бойових поранень. Передусім це військовослужбовці з ураженими кінцівками. Усі поранені повністю забезпечені всіма необхідними ліками та речами, - розповів полковник медичної служби Олександр Слєсаренко.

Начальник госпіталю повідомив, що колективу військових медиків вдалося зберегти всю діагностичну і лікувальну потужність: є комп'ютерний томограф, ультразвукове та ендоскопічне обладнання.

- Основна задача для нас - щоденно надавати необхідну медичну допомогу всім пораненим і рятувати життя українським воїнам, - підсумував начальник Чернігівського військового госпіталю.
 

Останні новини Чернігівщини

6 червня: Цей день в Україні і в світі

6 червня: Цей день в Україні і в світі 09:06

ДЕНЬ 468 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 468 RUSSIAN AGRESSION

Чернігівська область: до рятувальників на екскурсію завітали діти 19:14

5 червня до пожежно-рятувальних підроздіів Головного управління ДСНС, що у Бобровиці та Ніжині вкотре завітали дітлахи.

“Ветерани і військові: повага vs дискримінація”: УВФ та НАКО презентували дослідження про дискримінацію ветеранів та військових 19:11

Український ветеранський фонд Мінветеранів спільно з Незалежною антикорупційною комісією (НАКО) 5 червня об 11:00 презентували соціологічне дослідження: “Дискримінація різних соціальних груп у ЗСУ: погляди військових та цивільних”. Дослідження провела соціологічна група “Рейтинг”.

Держгеокадастр запровадив реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративної мережі

Держгеокадастр запровадив реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративної мережі 19:08

Фахівці Держгеокадастру розпочали реєстрацію в Державному земельному кадастрі меліоративних мереж та їх складових частин.

У Любецькій громаді на Чернігівщині запрацювала поліцейська станція 10:45

Сьогодні начальник обласної поліції Володимир Нідзельський відкрив поліцейську станцію у Любечі Чернігівського району. Це важливий крок для збільшення поліцейської присутності та створення безпекового середовища на прикордонні

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини