Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 28 вересня, 13:44:37

Сьогодні треба посилено допомагати фронту і зміцнювати оборону кордону

02.09.2014   16:37

Про це йшлося на прес-конференції, яку 2 вересня для засобів масової інформації провів голова обласної ради Микола Звєрєв.

Насамперед, керівник відзвітував перед журналістами про своє відрядження в зону АТО на схід України, куди вже не вперше супроводжував вантаж гуманітарної допомоги для особового складу чернігівських батальйонів, а також окреслив проблемні аспекти оборонного облаштування кордону та захисту області і держави від російської агресії.

За словами керівника, в нинішніх складних військово-політичних умовах, коли на сході країни розпочалася повномасштабна війна не лише з терористами, але й з регулярною армією сусідньої держави, потрібно терміново оголошувати військовий стан і всім миром стати на захист територіальної цілісності, незалежності і суверенітету України. Сьогодні, зазначив він, координація всіх військових дій по обороні держави повинна належати Генеральному Штабу Збройних Сил України, який би сконцентрував всі зусилля армії і народу для відсічі ворожої агресії.

Микола Звєрєв наголосив, що неодноразово порушував перед вищим керівництвом держави і, зокрема перед Міністром оборони, питання про негайну передислокацію Штабу Північного оперативного військового командування з Рівного до Чернігова. Адже це - в інтересах підвищення обороноздатності і боєготовності північних рубежів нашої країни і навіть всієї Європи. Ще одна з наболілих проблем, яку назвав журналістам керівник, - «п’ята колона», що розхитує державний політичний устрій із середини. Микола Звєрєв закликав майстрів пера і слова ще активніше боротися на шпальтах газет, в теле- і радіоефірі проти розгорнутої сусідньою державою інформаційної війни.

Він також заявив, що після останнього Майдану в Україні не виконано більшість вимог протестувальників: панує корупція, не прийнято нового виборчого законодавства, на здійснено реформи місцевого самоврядування і децентралізації влади, відсутні системні зміни в економіці і соціальній сфері тощо. Ці наболілі проблемні питання вимагають негайного вирішення.

В ході розмови із журналістами голова обласної ради поділився тими напрацюваннями на користь української армії, які робить Українська Асоціація обласних та районних рад, де він очолює одну із її Комісій. На кошти членів цього громадського об’єднання для потреб учасників АТО нещодавно було придбано літак АН-2.

За словами керівника, зважаючи на сучасні виклики, сьогодні зусилля влади також спрямовані на відродження 171-го ремонтного заводу, який у минулому був одним із базових підприємств з ремонту авіаційної техніки. Він висловив сподівання, що вже найближчим часом його роботу буде поновлено.

Микола Звєрєв звернув увагу журналістів на низку інших важливих питань, від вирішення яких залежатиме зміцнення обороноздатності та захисту територіальної цілісності нашої держави, а також відповів на численні запитання.
 

Останні новини Чернігівщини

Обстановка на кордоні

Обстановка на кордоні 13:12

Протягом минулої доби змін в обстановці на державному кордоні України в межах Чернігівщини не відбулося, вона залишалася стабільною та контрольованою.

Атрошенко закликав бізнес взяти участь в озелененні міста 13:07

На розширеній нараді з керівниками структурних підрозділів та комунальних підприємств чернігівський міський голова Владислав Атрошенко публічно підтвердив свій намір зробити особистий внесок в озеленення Чернігова, закупивши за власний кошт і висадивши до двох десятків дерев.

Досвід мешканця Прилук: арештований будинок поклав кінець 130-тисячному боргу

Досвід мешканця Прилук: арештований будинок поклав кінець 130-тисячному боргу 13:03

Арешт нерухомості – один з примусових заходів, які застосовують державні виконавці до боржників по аліментах.

Вакцинація освітян Чернігівщини триває — 79% шкіл працюють очно

Вакцинація освітян Чернігівщини триває — 79% шкіл працюють очно 09:57

Станом на понеділок, 27 вересня, майже 14 тисяч освітян Чернігівської області — 44,5% — завершили вакцинацію від COVID-19. Ще 30,6% щеплені поки що лише першою дозою.

Футболісти з чернігівської «Юності» перемогли ровесників зі столиці

Футболісти з чернігівської «Юності» перемогли ровесників зі столиці 09:55

Юнаки 2005 та 2007 років народження з чернігівської команди «Юність» успішно обіграли у футбол своїх ровесників зі столиці.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини