Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 15 червня, 10:57:36

Антошин у лікарні, ще п'ятеро травмованих - результат поїздки до Прилук

02.09.2014   12:31Агенцiя

Вадим Антошин, голова Форуму порятунку Чернігова «Нове життя», перебуває у лікарні. Ще 5 представників тієї ж організації лікують тілесні ушкодження. Так завершилася поїздка до Прилук.

Про те, що трапилося 28 серпня у Прилуках, на прес-конференції розповіли члени організації «Нове життя».

- До нас надійшов лист від жителів міста Прилуки з проханням розібратися в нових тарифах, - почав свою розповідь Андрій Глаба. - У Прилуках вода за кубометр коштує 14 гривень. Це дорожче, ніж у Чернігові, та майже вдвічі дорожче, ніж у Києві. Ми відгукнулися на цей запит і поїхали до Прилук.

У перший же день візиту три зустрічі з жителями міста пройшли нормально, а наприкінці останньої під'їхав Сергій Головня, представник козацької варти, та інші активісти. Ось він, цей Сергій:

Розпочався конфлікт. Трохи пізніше приїхала міліція та міський голова Дмитро Барнаш з охороною. Вони всі разом почали нам погрожувати. В результаті нас забрали в міліцію, де ми всі написали пояснення, після чого нас відпустили.

Наступного дня у нас була готова газета і ми почали її розповсюджувати. Спокійно, мирно, без провокацій. На третій день ми запланували зустріч з вчителями. І тільки зайшли до зали, одразу мер почав нервувати. Почав писати щось на телефоні, після чого до нас підійшов начальник міліції чи його заступник. Ми не зрозуміли. Він попросив нас вийти із зали. Нас почали розпитувати, хто ми і з якими намірами тут.

Нас ніхто слухати не захотів, тільки попросили вийти на вулицю. Там уже чекали, чоловік 30 - 40. І хоча у наших листівках немає жодного сепаратистського матеріалу, нас обізвали сепаратистами. Почали штовхати, а потім і бити. Били і дівчат, і хлопців. Пошкодили мегафон. Міліціонери тільки дивилися і нічого не робили.

Ми зверталися до міліції у Прилуках і у Чернігові. Надії, що там хтось буде розбиратися, немає. Але ми не зупинимося на цьому і будемо звертатися у вищі інстанції.


Альона ШЕПІДА


http://cntime.cn.ua/chas-novini/antoshyn-u-likarni-inshi-p-iatero-likuiut-travmy-rezultat-poizdky-do-pryluk.html

Останні новини Чернігівщини

"Чернігів стародавній": географія відвідувачів розширюється 10:22

Поступово збільшується потік відвідувачів у музейні об’єкти Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній». Розширюється і їх географія.

Більше 73 мільйонів гривень дитячих коштів стягнуто на Чернігівщині

Більше 73 мільйонів гривень дитячих коштів стягнуто на Чернігівщині 09:45

Деякі боржники зневажливо ставляться до обов’язку сплачувати аліменти, а інколий навмисно приховують правдиву інформацію про розмір своїх доходів та місце проживання.

Бібліотекам у Чернігові передали нові видання Інституту національної пам’яті

Бібліотекам у Чернігові передали нові видання Інституту національної пам’яті 09:37

11 червня бібліотеки Чернігова отримали нові видання Українського інституту національної пам’яті.

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу 09:06

Інформація про надзвичайні ситуації та основні небезпечні події, які зареєстровані на території області за період з 8:00 14 червня травня по 8:00 15 червня 2021 року.

Олександр Кодола про важливі соціально-економічні проекти для розвитку Ніжина

Олександр Кодола про важливі соціально-економічні проекти для розвитку Ніжина 08:50

14 червня відбулася щотижнева оперативна нарада.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини