Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 21 вересня, 23:08:45

Володимир Івашко: Право дітей на освіту, турбота про їхнє майбутнє – одне з пріоритетних завдань влади

01.09.2014   18:15

1 вересня 612 шкіл Чернігівщини гостинно відчинили двері перед школярами. Всього в області сьогодні сіли за парти 90 тисяч учнів, 9 тисяч з них – вперше.

Новий навчальний рік розпочинається у непростий історичний час, проте завдання керівників освітніх закладів і кожного вчителя залишається незмінним – наповнити повноцінним змістом кожний навчальний заклад, кожний проведений урок.

За словами голови обласної державної адміністрації Володимира Івашка, перед педагогами зараз стоїть надзвичайно важливе завдання – не лише дати дітям знання, а й виховати високоосвічених, патріотично свідомих громадян.

— Важливою запорукою успішної підготовки молоді до життя має стати передача їй позитивного досвіду попередніх поколінь, звичаїв, традицій. Вони є основою для утвердження у свідомості учнів моральних цінностей, притаманних українському народові, — наголошує Володимир Івашко.

У новому навчальному році заклади школи області відвідуватимуть майже 250 дітей переселенців зі Сходу та Криму. Очільник області наголошує: цих дітей необхідно взяти під особливий контроль та зробити все можливе, щоб вони не почувалися самотніми.

В цілому ж навчальний рік обіцяє бути напруженим. Першочергове завдання — підготовка до нового опалювального сезону в умовах значного скорочення споживання природного газу.

Забезпечення закладів та установ освіти твердими видами палива, заходи щодо зменшення споживання природного газу на 30% та запровадження сучасних енергозберігаючих технологій знаходиться на контролі обласної та районної влади. Вимога одна – взимку в школі має бути тепло.

– Керівництво обласної держадміністрації знає усі „больові точки” галузі та постійно працює над пошуком шляхів поліпшення справ по кожному з проблемних напрямків. За умови об’єднання зусиль батьківської, педагогічної громадськості, залучення спонсорської допомоги, грамотного керівництва навіть у складних обставинах можна забезпечити оперативне вирішення існуючих проблем, — підкреслює Володимир Івашко.
 

Останні новини Чернігівщини

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 61 новий випадок COVID-19

За минулу добу в Чернігівській області виявлено 61 новий випадок COVID-19 18:11

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 21 вересня в області зафіксовано 61 новий випадок COVID-19.

Жовтий рівень карантину із 23 вересня: в області 164 школи із 413 не зможуть продовжити роботу

Жовтий рівень карантину із 23 вересня: в області 164 школи із 413 не зможуть продовжити роботу 16:55

«Жовтий» рівень епідемічної небезпеки набирає чинності з 00:00 години 23 вересня 2021 року по всій Україні.

Щодо сплати платежів за землекористування за відсутності правовстановлюючих документів на земельну ділянку

Щодо сплати платежів за землекористування за відсутності правовстановлюючих документів на земельну ділянку 15:58

Плата за землю – обов’язковий платіж у складі податку на майно, що справляється у формі земельного податку або орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності, згідно визначення, наданого у пп. 14.1.147 п.14.1 ст.14 Податкового кодексу України (далі - Кодекс).

На Чернігівщині надходження єдиного податку від фізичних осіб за 8 місяців поточного року зросли на 82 млн гривень 15:46

Протягом січня - серпня 2021 року фізичні особи-підприємці Чернігівської області сплатили до місцевих бюджетів 458 млн грн єдиного податку і тим самим перевищили факт надходжень відповідного періоду минулого року майже на 22 відс., або на 82 млн грн (за січень - серпень 2020 року надходження єдиного податку з фізичних осіб становили 376 млн грн).

Прилуцькою окружною прокуратурою підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні відносно двох мешканців с. Заїзд Прилуцького району.

Прилуцькою окружною прокуратурою підтримано публічне обвинувачення у кримінальному провадженні відносно двох мешканців с. Заїзд Прилуцького району. 15:45

Як встановлено в судовому засіданні, обвинувачені, юнаки 2002 року народження, в період часу з 02.10.2020 по 24.06.2021, за попередньою змовою між собою, в нічний час, скориставшись відкритою квартиркою вікна магазину розташованого в с. Заїзд, вул. Михайлівська, 43, скоювали крадіжки продуктів харчування: цигарки, пиво, сухарики, чіпси, тощо, які потім самі і споживали, кожного разу викрадаючи продуктів на в суму від 390грн. до 450 грн., а всього викрали на загальну суму 8712 грн.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини