Прокуратура на захисті інтересів держави у сфері паливно- енергетичного комплексу
Енергетична безпека країни великою мірою пов’язана зі здійсненням у ній своєчасних розрахунків за енергоносії. Захищаючи інтереси держави, органи прокуратури Чернігівської області систематично вживають заходи зі стягнення заборгованості за спожитий природний газ.
Нещодавно, 18.08.2014 року, Київським апеляційним господарським судом підтверджено правомірність вимог прокурора про стягнення з суб’єкта господарювання на користь ПАТ «НАК «Нафтогаз України» заборгованості за поставлений природний газ у сумі понад 3,9 млн. грн.
Підставою для представництва інтересів у суді ПАТ «Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України» стало неналежне виконання відповідачем взятих на себе договірних зобов’язань та несвоєчасне проведення оплати за поставлений газ.
Довідково:
Загалом у Чернігівській області з початку року за позовами прокурорів на користь НАК «Нафтогаз України» стягнуто понад 98 млн. грн. заборгованості за спожитий газ.
Останні новини Чернігівщини
Екологічне виховання – шлях до збереження природи для майбутніх поколінь: брифінг у Чернігівський ОВА 15:28
Екологічне виховання – один із важливих напрямів діяльності Департаменту екології та природних ресурсів ОДА. Про це сьогодні розповіла заступниця директора Департаменту Віталіна Синіговець на брифінгу в медіацентрі ОВА.
Шукала легкого заробітку в Інтернеті та втратила майже 73 тисячі гривень: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 15:24
Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток»: ставити «лайки» та викупати віртуальний товар, «дивитися відео і заробляти» тощо.
У Ніжині запрацював третій на Чернігівщині офіс «Зроблено в Україні» 15:19
Відкрили його сьогодні на базі місцевої філії Чернігівського обласного центру зайнятості.
«Гроші ходять за людиною»: у Комарівській громаді реалізується експериментальний соціальний проєкт 15:12
Заступниця голови ОДА Жанна Шерстюк учора, 11 листопада, перебувала з робочим візитом у Комарівській громаді Ніжинського району.
У січні-жовтні 2025 року на Чернігівщині сплачено 34,7 млрд гривень податків, зборів та єдиного внеску 10:50
До бюджетів усіх рівнів Чернігівської області платниками податків у січні-жовтні 2025 року сплачено 22 млрд грн податків, зборів та обов’язкових платежів.