Кабельних злодіїв затримала міліція
Працівники Чернігівського міського відділу міліції «по гарячих слідах» затримали двох зловмисників, які спеціалізувалися на крадіжках кабелю електрозв'язку.
Як розповів начальник Чернігівського міського відділу міліції полковник міліції Володимир Рапута, з червня місяця до чергової частини неодноразово надходили заяви про крадіжки кабелю з підвальних приміщень в різних районах міста. Злочин було взято на контроль керівництвом міськвідділу міліції.
Днями працівники УДСО при УМВС області, чергуючи в центрі міста, звернули увагу на молодика, який ніс в пакеті дроти. Працівникам міліції він не зміг пояснити де взяв кабель та куди несе. Тоді для з'ясування всіх обставин було прийнято рішення доставити молодика до міськвідділу.
Оперативникам 27-річний чоловік спочатку розповів про себе. Він мешканець Куликівського району, раніше вже відбував покарання за крадіжки, ніде не працює. А потім розповів, що дроти вирізав в одному з підвальних приміщень в центрі міста і ніс їх здати до пункту прийому металобрухту. На отримані гроші хотів купити продуктів та горілки.
Проаналізувавши всі зібрані матеріали, оперативники звернули увагу, що всі крадіжки скоєні в один і той же спосіб. Одна відмінність - скоєні в різних районах міста, тому при подальшому спілкуванні з оперативниками чоловік зізнався в шести крадіжках. Також розповів і про свого 58-річного напарника, який також був судимий за крадіжки.
Навесні друзі, які мали проблеми із житлом, вирили в одному з віддалених районів міста землянку, там і мешкали. На життя заробляли крадіжками. Останнім часом зрізали електрокабеля, обпалювали їх, а мідь здавали до пунктів прийому металобрухту. Сума збитків, нанесених з урахуванням відновлювальних робіт, ще встановлюється.
За даним фактом відкрито кримінальне провадження за частиною 2 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка), що карається позбавленням волі на строк до п'яти років. Слідство триває.
Останні новини Чернігівщини
«Кожен зробив свою частину роботи, і це дозволило швидко стабілізувати ситуацію» — Геращенко про ліквідацію наслідків удару ворожого безпілотника 11:54
Сьогодні, 9 грудня, у Чернігівській міській раді відбулася традиційна щотижнева загальноміська нарада під головуванням заступника міського голови Віктора Геращенка. Участь у засіданні взяли керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств міської ради.
Чернігівщина лідирує за збором зернових та зернобобових культур 11:52
Станом на 4 грудня три області України вийшли у лідери за валовим збором зернових та зернобобових культур. Першість утримує Чернігівська область, впевнено випереджаючи Хмельниччину та Вінниччину.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:23
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме 6 пожеж. Внаслідок цих подій 1 особа постраждала.
9 грудня: цей день в Україні і світі 08:48
День 1385 Російська агресія - Day 1385 Russian aggression
У філармонійному центрі розпочався зимовий казковий цикл 11:14
Зима розпочалася — і знову чарівний світ, і знову казка! У ці дні діти з особливим нетерпінням чекають на подарунки від Святого Миколая-чудотворця.