Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 2 липня, 21:09:52

Відбулося засідання постійної комісії з питань управління та розпорядження об’єктами комунальної власності

28.08.2014   08:08Агенцiя

27 серпня заступник голови обласної ради Валентин Мельничук взяв участь у засіданні постійної комісії обласної ради з питань управління та розпорядження об’єктами комунальної власності, яке провів її голова Микола Стрілець. Інформацію щодо питань повістки денної надав начальник управління комунального майна обласної ради Володимир Сидоренко.

Згідно з порядком денним депутати розглянули питання:
-Про формування та затвердження Переліку об'єктів комунальної власності області, що підлягають приватизації;
-Про внесення змін та доповнень до Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернігівської області;
-Про стан надходження орендних платежів від оренди майна комунальної власності області за І півріччя 2014 року.

Зокрема, при обговоренні останнього із зазначених питань, депутатами наголошено, що протягом І півріччя 2014 року орендарями до бюджету було сплачено 2 636,3 тис.грн. орендних платежів, що більше аналогічного показника 2013 року на 149,4 тис.грн. (+ 6,0 %). В т.ч. 88,7 тис.грн. – сума, отримана за суборенду нерухомого майна.

Згідно з діючим нормативом розподілу орендної плати, безпосередньо до обласного бюджету перераховано 886,5 тис.грн., решта орендних платежів у сумі 1 749,8 тис.грн. залишились у розпорядженні комунальних підприємств, установ, закладів – орендодавців майна для використання їх у порядку, встановленому діючою Методикою розрахунку та порядком використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чернігівської області.

Крім того, комісією розглянуті питання встановлення зменшеного розміру орендної плати обласному військовому комісаріату, комунальному підприємству «Облсвітло» обласної ради, а також інші поточні питання, що стосуються ефективності використання комунального майна, за результатами розгляду яких прийняті відповідні рекомендації.


Управління комунального майна Чернігівської обласної ради

 

Останні новини Чернігівщини

12:13

Український борщ увійшов до Списку нематеріальної культурної спадщини ЮНЕСКО, що потребує негайної охорони.

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу

Обстріли прикордоння, повістки білорусам та російські десантники у Брянській області: ситуація на ранок 2 липня за зведенням Генштабу 12:05

Генеральний штаб ЗСУ розповів про оперативну ситуацію на північних кордонах України, зокрема, у Чернігівській області. Інформація подана станом на 6 ранку 2 липня 2022 року.

2 липня - цей день в Україні і світі

2 липня - цей день в Україні і світі 12:02

2 липня відзначають Всесвітній день НЛО, Міжнародний день кооперативів, Міжнародний день спортивного журналіста і Міжнародний день Дніпра.

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму

Наводять лад у всіх укриттях Чернігова, а також забезпечать їх генераторами та ємностями для води. Виконавчий комітет погодив відповідну програму 17:08

Усі укриття у Чернігові вже приводять до ладу. Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив Програму удосконалення мережі найпростіших укриттів на 2022-2023 роки.

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини

Допомога продовжує надходити до Чернігівщини 17:07

Військова агресія російської федерації завдала шкоду не тільки життю і здоров’ю людей, а й інфраструктурі населених пунктів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини