У січні-липні Держфінінспекція в Чернігівській області забезпечила відшкодування втрат на 12,2 млн. грн.
Протягом січня-липня 2014 року фахівці Держфінінспекції в Чернігівській області забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових і матеріальних ресурсів, на 12,2 млн грн.
Зокрема, до бюджетів різних рівнів, установ, підприємств та організацій додатково надійшло 3,7 млн грн. Відшкодовано та поновлено незаконних, нецільових витрат і недостач ресурсів на суму 8,5 млн грн.
За вчинені фінансові порушення притягнуто до адміністративної відповідальності 298 посадових осіб, до дисциплінарної та матеріальної – 90 осіб, 18 осіб звільнено із займаних посад.
До підприємств, установ та організацій, під час ревізій яких виявлено порушення, у 105 випадках застосовано заходи впливу за порушення бюджетного законодавства у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення та зменшення бюджетних асигнувань.
Останні новини Чернігівщини
Місцеві бюджети Чернігівщини у січні-листопаді поточного року поповнились на 10 мільярдів гривень податків та зборів 12:37
Головне управління ДПС у Чернігівській області інформує, що до місцевих бюджетів усіх рівнів Чернігівської області за січень-листопад 2025 року надійшло 10 млрд грн від сплати податків і зборів. Із загальної суми до обласного бюджету спрямовано 1,4 млрд грн, решту коштів отримали бюджети територіальних громад.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 10:06
Протягом минулої доби зареєстровано 5 небезпечних подій, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 4 пожежі. Внаслідок цих подій 3 особи постраждали.
Виставка картин «Герої серед нас» 10:04
У Чернігівській ОУНБ імені Софії та Олександра Русових експонується виставка картин «Герої серед нас» української мисткині, членкині Національної спілки художників України Тетяни Сосуліної (у дівоцтві – Байда-Усенко).
Дружина ветерана отримала грант від держави та відкрила у Чернігові магазин DUNA 10:01
Відомий український бренд DUNA тепер у Чернігові. Фірмовий магазин цієї торгівельної мережі нещодавно відкрила у самому центрі міста дружина ветерана Юлія Богорад.
На Чернігівщині росіяни вдарили безпілотниками по місту Городня 09:54
Сьогодні вдень російська армія завдала ударів по місту Городня Чернігівського району.