Сусід спокусився на чужий пилосос
Дільничні інспектори Чернігівського міськвідділу міліції затримали злодія, який обікрав свого сусіда. Як розповів начальник Чернігівського міського відділу міліції полковник міліції Володимир Рапута, до дільничних інспекторів міліції із заявою звернувся чернігівець і повідомив, що з його квартири викрадено пилосос та посуд.
Прибувши на місце пригоди та поспілкувавшись з потерпілим, правоохоронці з'ясували, що в квартирі гостювали родичі потерпілого, які, від'їжджаючи, передали ключі від квартири сусідці.
Дільничний інспектор, який вже не перший рік працює на дільниці, добре знає жителів свого району, а особливо осіб, які вже мали проблеми із законом, тому одразу запідозрив у крадіжці 50-річного сина сусідки, адже той вже пройшов «тюремні університети».
Підозри дільничного підтвердилися, коли після проведення бесіди з чоловіком той зізнався в скоєнні злочину та надав правдиві свідчення. Він розповів, що ніде не працює, а жити за щось треба, тому і вирішив «обчистити» квартиру сусіда. А тут ще й щасливий випадок - ключі від сусідньої квартири лежать у нього в коридорі на тумбочці.
Взявши ключі, чолов'яга пішов нишпорити по сусідській квартирі. Взяв речі, які можна швидко продати, а щоб його, бува, не запідозрили в крадіжці, ключі поклав на місце. Пилосос встиг продати невідомому чоловіку за 100 гривень, а от посуд правоохоронцям вдалося вилучити.
За даним фактом відкрито кримінальне провадження за частиною 3 статті 185 Кримінального кодексу України (крадіжка), що карається позбавленням волі на строк від трьох до шести років. Триває досудове розслідування.
Останні новини Чернігівщини
У коледжі й профтехи області почала надходити комп’ютерна техніка від Латвії 12:37
Традиційно передачу обладнання забезпечили представники асоціації «Brunotava», що є надійним та постійним партнером Чернігівщини другий рік поспіль.

Аудит бюджету Ріпкинської селищної територіальної громади: потенціал для підвищення спроможності громади 12:17
В Управлінні Північного офісу Держаудитслужби у Чернігівській області проведено чергову робочу зустріч з керівництвом Ріпкинської селищної територіальної громади щодо обговорення результатів державного фінансового аудиту бюджету цієї громади. Дослідженням охоплено період з 01.01.2021 по 31.12.2024.

«Армія відновлення» на Чернігівщині: з початку року видано майже 6 тисяч направлень на суспільно корисні роботи 12:15
До таких робіт залучають безробітних, яким не вдалося знайти роботу за фахом, а також внутрішніх переселенців. На оплату їхньої праці з Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття спрямовано понад 42 млн грн.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:13
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 5 пожеж.
На Конгресових слуханнях Чернігівщина поділилася досвідом просторового планування в громадах 12:12
Представники Чернігівщини онлайн доєдналися до Конгресових слухань. Цього разу мова йшла про просторове планування в територіальних громадах. Це ключовий інструмент управління розвитком територій громад.