Оперативники Чернігівського міськвідділу міліції затримали грабіжника, який відбирав у неповнолітніх дітей мобільні телефони
До чергової частини зателефонувала чернігівка і повідомила, що біля школи № 29 у її неповнолітньої доньки невідомий відібрав мобільний телефон.
Як розповів начальник Чернігівського міськвідділу міліції полковник міліції Володимир Рапута, працівники карного розшуку оперативно виїхали на місце пригоди, поспілкувалися з потерпілою та встановили прикмети нападника. Потім працювали з підобліковим елементом та особами, які мали судимість за аналогічні злочини.
Оперативникам вдалося встановити особу, якій злодій продав мобільний телефон дівчинки, а потім самого грабіжника. Ним виявився 31-річний чернігівець без постійного місця проживання. Він вже майже 10 років мешкає у знайомих та друзів. Його батьки померли, а квартиру після чергового звільнення з місць позбавлення видурили шахраї. Чолов’яга раніше неодноразово судимий за крадіжки, ніде не працює. Кримінальну «кар’єру» розпочав з квартирних крадіжок. Він знайомився з людьми, приходів до них у гості, випивав з господарем, а потім виносив звідти всі цінні речі. Якщо господар чинив опір, то отримував стусанів.
А останнім часом зловмисник заробляв собі на життя грабежами. У денний час вистежував дітей віком до 14 років, які, йдучи вулицею, розмовляли по мобільному телефону, підбігав до них і відбирав мобільник. Потім швиденько продавав його знайомим, а гроші витрачав на наркотики та їжу.
Наразі зловмисника затримано та поміщено до слідчого ізолятору.
За даним фактом відкрито кримінальне провадження за частиною 2 статті 186 Кримінального кодексу України (грабіж), що карається позбавленням волі на строк від чотирьох до шести років. Також його перевіряють на причетність до скоєння інших аналогічних злочинів. Слідство триває.
Останні новини Чернігівщини
Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08
Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.
У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27
У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».
Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35
Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.
Чернігівські спортсмени здобули сім медалей на чемпіонаті України зі стрільби кульової 14:54
З 09 до 15 серпня у Вінниці відбувся чемпіонат України серед спортсменів 2008 року народження та молодших зі стрільби кульової.
Уряд виділив майже 33,5 млн грн для прикордонних громад Чернігівщини 14:02
Днями уряд виділив 2,3 млрд грн для підтримки прифронтових громад. Дотацію розподілили між обласними бюджетами та бюджетами 179 територіальних громад прифронтових регіонів.