Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Вівторок, 18 серпня, 05:25:14

На Чернігівщині 7 сіл відрізані від світу

18.01.2012   12:50Агенцiя

У Чернігівській області внаслідок проходження по Десні льодової шуги порушено транспортне сполучення із 7 селами у Сосницькому та Новгород-Сіверському районах.

Зокрема, тимчасово припинено поромне сполучення із райцентром Сосниця населених пунктів Пекарівської сільської ради – сіл Пекарів, Кнути, Костирів та Синютин. Транспортне сполучення з райцентром цих сіл здійснюється через селище Короп.

Доставка хлібобулочних виробів до сіл Пекарівської сільради здійснюватиметься через день Сосницьким хлібокомбінатом райспоживспілки, товарів першої необхідності та продовольчої групи – раз на тиждень Сосницьким споживчим товариством райспоживспілки, а також трьома підприємцями у постійно діючих магазинах сіл Пекарів, Кнути і Костирів. Водночас щосуботи підприємцями із смт Короп здійснюється торгівля товарами промислової та продовольчої групи на ринках в селах Пекарів, Кнути та Костирів.

Крім того, поблизу м. Новгород-Сіверський внаслідок проходження льодової шуги зірвано понтонний міст через річку Десна. Зірваний міст було виявлено поблизу с. Комань Новгород-Сіверського району. Вирішується питання щодо його транспортування на місце. Автотранспортне сполучення між м. Новгород-Сіверський та селами Биринської сільської ради (с. Бирине. Прокопівка, с. Підгірне) здійснюється через м. Шостка Сумської області.

Життєдіяльність громадян, які проживають у цих населених пунктах, забезпечується. Ситуація знаходиться на контролі Управління з питань надзвичайних ситуацій ОДА.

http://fakty.ictv.ua/index/read-news/id/1439510#main
 

Останні новини Чернігівщини

Патрульні виявили нетверезу водійку під час комендантської години 17:08

Учора під час комендантської години, патрулюючи вулицею Парковою інспектори зупинили автомобіль Mitsubishi ASX.

У Нацполіції завершився тренінг із розвитку якісної ветеранської політики за підтримки Уряду Великої Британії 16:27

У межах реалізації Проєкту «Реформування сектору цивільної безпеки в Україні» за підтримки Уряду Великої Британії відбувся п’ятиденний навчальний тренінг для помічників керівників з питань ветеранської політики в регіонах на тему «Адвокація інтересів захисників і захисниць у діяльності Національної поліції України».

Молодь з малих територіальних громад Чернігівщини отримала ще сім президентських грантів 15:35

Ще сім представників молоді з малих територіальних громад Чернігівської області отримали гранти Президента України. Відповідний Указ №724/2026 Володимир Зеленський підписав 14 серпня.

Чернігівські спортсмени здобули сім медалей на чемпіонаті України зі стрільби кульової 14:54

З 09 до 15 серпня у Вінниці відбувся чемпіонат України серед спортсменів 2008 року народження та молодших зі стрільби кульової.

Уряд виділив майже 33,5 млн грн для прикордонних громад Чернігівщини 14:02

Днями уряд виділив 2,3 млрд грн для підтримки прифронтових громад. Дотацію розподілили між обласними бюджетами та бюджетами 179 територіальних громад прифронтових регіонів.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини