Співробітники карного розшуку Київа вилучили у уродженця Чернігівщини найбільшу партію зброї
Оперативники затримали уродженця Чернігівської області в одному з відділень пошти. У посилці, яку отримав чоловік, правоохоронці виявили згорток та 7 картонних коробок, в яких зберігалося понад 40 різних гранат, 6 ручних протитанкових гранатометів, 35 запалів та майже 5 тисяч набоїв різного калібру. Решту зброї співробітники столичної міліції виявили під час огляду квартири затриманого.
Як розповів начальник столичної міліції Олександр Терещук, в ході подальшої роботи співробітники карного розшуку виявили на орендованій квартирі затриманого понад 3,5 тисячі набоїв різного калібру, понад 20 гранат, а також запали та магазини до автомата Калашникова. Окрім цього, правоохоронці вилучили ноутбуки та мобільні телефони.
За словами зловмисника, він разом з товаришем входив до організації «Оплот». Нещодавно його друг поїхав на Схід України та попросив отримати кілька посилок в Києві, пообіцявши забрати їх до Дня Незалежності. Чи дійсно затриманий не знав, що саме знаходиться у посилках – встановить слідство.
Затриманому 25 років. Раніше несудимий. Мав постійне місце роботи в одній з комерційних структур. Останнім часом проживав на території міста Києва.
Наразі все вилучене приєднано до матеріалів кримінального провадження у якості речових доказів, зброю та боєприпаси направлено до НДЕКЦ ГУМВС України в місті Києві для проведення експертизи.
Керівник київської міліції Олександр Терещук також зазначив, що за даним фактом відкрито кримінальне провадження за статтею 263 Кримінального кодексу України – «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами».
Правоохоронці встановлюють канали надходження зброї до столиці та плани щодо її подальшого застосування, а також осіб, причетних до зазначеного факту. Особа відправника вже відома, вживаються заходи щодо його затримання.
ВЗГ ГУМВС України в місті Києві
Останні новини Чернігівщини
«Розумовські зустрічі»: вперше за участі глави роду Розумовських 13:32
«Розумовські зустрічі» – це зустріч ліриків і фізиків», де поєднуються гуманітарні та технологічні підходи, створюючи особливих дух конференції.
“Барвиста Україна” “Сіверських клейнодів” 12:56
Культура українського народу багатогранна і розмаїта. Кожен регіон має свої звичаї, своє звучання, свою душу. А, разом з тим, українська культура — єдине ціле, в якому різнобарв’я мистецьких традицій складається в єдину картину — в те, що зветься “Барвиста Україна”.
Поліція розслідує обставини ДТП за участю неповнолітніх у Прилуках 12:50
30 листопада близько 18:30 до поліції надійшло повідомлення про ДТП у Прилуках. Поліцейські встановили, що 14-річний хлопець, керуючи автомобілем «Porsche Cayenne», допустив зіткнення з вантажним автомобілем, що перебував на проїзній частині дороги.
Поліція затримала водія, який спричинив смертельну ДТП у Ніжині 12:45
Ніжинські поліцейські затримали водія легковика, який допустив наїзд на двох жінок-пішоходів на пішохідному переході в Ніжині. Внаслідок ДТП одна жінка загинула, а друга зазнала травм.
Інженера з технічного нагляду підозрюють у службовій недбалості зі збитками понад 300 тис. грн 12:41
За процесуального керівництва Чернігівської обласної прокуратури повідомлено про підозру інженеру з технічного нагляду у службовій недбалості, що спричинило тяжкі наслідки (ч. 2 ст. 367 КК України).