Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 8 січня, 00:10:28

Ніжинські правоохоронці розкрили вбивство "по гарячих слідах"

20.08.2014   07:52

Міліціонери вирахували та затримали двох чоловіків, які завдали численних ножових поранень товаришу, з яким випивали по чарчині.

До чергової частини Ніжинської міліції зателефонував мешканець села Григоро-Іванівка і повідомив, що біля шлюзу місцевої річки він виявив пораненого чоловіка. Останнього каретою «швидкої допомоги» було доставлено до Ніжинського центральної районної лікарні, де потерпілий від отриманих поранень помер.

Встановлено, що смерть настала в результаті спричинення 6 проникаючих ножових поранень з пошкодженням селезінки, підшлункової залози, кишечнику та діафрагми.

На місце негайно виїхала слідчо-оперативна група міліції та досвідчені оперативники. При відпрацюванні села були встановлені і затримані особи, які обґрунтовано підозрюються в скоєнні вищезазначеного злочину.

Ними виявились двоє мешканців села Григоро-Іванівка. Останні розповіли, що того вечора вони із загиблим випивали на березі місцевої річки, після чого між ними виник конфлікти, який переріс в бійку, в ході якої потерпілому було завдано численних ножових поранень.

Останніх затримано в порядку ст. 208 КПК України. Міліцією Ніжина відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст. 115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство), карається позбавленням волі на строк від 10 до 15 років, або довічно.

Останні новини Чернігівщини

Увага! Погіршення погодних умов!

Увага! Погіршення погодних умов! 18:25

Служба відновлення та розвитку інфраструктури у Чернігівській області попереджає водіїв про значне погіршення погодних умов 7-11 січня 2026 року, що вплине на обстановку на дорогах.

Чернігівський онкоцентр отримав гуманітарну допомогу від міжнародних партнерів 17:19

Засоби гігієни, дезінфекційні та лікарські засоби, а також медичні витратні матеріали передали сьогодні Чернігівському медичному центру сучасної онкології представники Благодійного фонду «Help-Ua». Таку гуманітарну допомогу заклад отримує не вперше.

У Прилуцькій лікарні триває ремонт відділення реабілітації за кошти Enabel 17:18

У реабілітаційному відділенні Прилуцької центральної міської лікарні триває ремонт за кошти Бельгійського агентства з міжнародного співробітництва Enabel.

Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 92 тисячі гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв

Хотів отримати «грошову допомогу», натомість втратив понад 92 тисячі гривень: поліція Чернігівщини вкотре застерігає громадян від шахраїв 13:15

В соцмережах шахраї поширюють фейкові оголошення про оформлення «грошової допомоги». Поліцейські закликають громадян не переходити за подібними посиланнями та не вводити дані своїх банківських карток і паролі нібито для «зарахування грошей».

Інклюзія в дії: ресурсні простори Сновського ліцею 12:45

У закладах освіти області послідовно впроваджуються заходи для розвитку інклюзивного середовища та надання психолого-педагогічної підтримки.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини