Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 18 червня, 21:06:31

Делегація Львова відвідала Чернігів. ВІДЕО

15.08.2014   07:30

Делегація Львова на чолі з міським головою Андрієм Садовим сьогодні відвідала Чернігів. Разом із Чернігівським міським головою Олександром Соколовим гості побували на Чернігівському автозаводі, поспілкувалися зі студентами та викладачами Чернігівського національного технологічного університету.

Метою свого візиту до Чернігова А.Садовий назвав посилення єдності України у доволі складний для всіх час.

За результатами ознайомлення з роботою Чернігівського автозаводу, А.Садовий повідомив журналістам про намір комунального підприємства Львова придбати 18 автобусів для свого міста. "Ми зараз на стадії переговорів. Якщо вдаримо по руках, то почнемо реалізувати цей проект", - сказав Львівський міський голова.

Він також зауважив, що українські міста розвивають партнерські стосунки з закордонними містами, хоча потрібно посилювати кооперацію і співпрацю на місцевому рівні.

А.Садовий поділився, що Чернігів він відвідав уперше й отримав позитивні враження. "Місто є чистим. Видно, що у місті працюють фахово", - розказав він про свої враження. Водночас, Львівський міський голова побажав чернігівцям ефективніше працювати над тим, що місто було більш відомим в Україні, до нього приїздили більше гостей і туристів. Під час візиту до Чернігова він запропонував провести Дні Львова у Чернігові і навпаки – Дні Чернігова у Львові.

"Важливо, щоб люди їздили і знайомилися, щоб школярі приїздили, щоб сім'ї приїздили, щоб ми були разом", - підкреслив А.Садовий. На його думку, у нинішній період сила українців – у єдності, а загалом, це питання варто відносити до питань національної безпеки.

У Чернігівському національному технологічному університеті А.Садовий поділився історією свого особистого успіху та успіху міста, відповів на усі питання студентів. Вони, зокрема, стосувалися, туристичної привабливості Львова, розвитку ІТ-сфери в Україні, працевлаштування для молоді тощо.

Також представники Львова провели зустріч із чернігівськими колегами, які працюють у сфері туризму, та зустрілися з місцевими підприємцями.

 Garmata Chernigov

 

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 22 нові випадки COVID-19

Виявлено 22 нові випадки COVID-19 17:02

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 18 червня в області зафіксовано 22 нові випадки COVID-19.

Дмитро Іванов: Агенція регіонального розвитку це ідеальний майданчик для “прокачування” власної бізнес ідеї

Дмитро Іванов: Агенція регіонального розвитку це ідеальний майданчик для “прокачування” власної бізнес ідеї 16:56

Цього тижня в Агенції регіонального розвитку Чернігівської області відбулась презентація бізнес-проєктів програми Центру підтримки підприємництва, інновацій та стартапівBusinessHubChernihivRegion.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 2072 особи

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 2072 особи 16:47

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 18 червня в області першою та другою дозою щеплено 50 054 людини.

Запрацювали поліцейські станції – у Сосницькій та Олишівській громадах

Запрацювали поліцейські станції – у Сосницькій та Олишівській громадах 15:10

Начальник Головного управління Нацполіції в Чернігівській області Володимир Нідзельський урочисто відкрив дві поліцейські станції – у Чорнотичах Сосницької громади на Корюківщині та в Олишівській громаді Чернігівського району.

Спільні штабні тренування з питань цивільного захисту . ВІДЕО 14:53

Дані тренування включали в себе дві частини: теоретичну та практичну.