Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 17 січня, 21:22:31

Надзвичайні події на Чернігівщині за минулу добу

17.01.2012   11:29

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області станом на 8 годину 17 січня 2012 року

МНС

МНС

Протягом доби зареєстровано 3 пожежі, з яких 2 в житловому секторі та 1 інша. Загинула 1 людина.

1. Пожежа в житловому секторі (по заяві) - м. Чернігів, вул. Черкаська, 61 - О 12 год. 10 хв. в господарстві гр. Борковського Б. С., 1929 р.н., сталася пожежа в житловому будинку (10х15 м, стіни цегляні, покрівля шиферна). Вогнем пошкоджено підлогу на площі 0,5 кв. м, постільні речі. Причина - необережне поводження з вогнем господаря. Збитки встановлюються. На місці пожежі виявлено тіло загиблого гр. Борковського Б.С. Підрозділи МНС на гасіння пожежі не залучалися.

2. Пожежа в житловому секторі - Ічнянський р-н, с. Крупичполе, вул. Шевченка, 5 - О 17 год. 18 хв. в господарстві гр. Гордої Г.В., 1967 р.н., сталася пожежа житлового будинку (8х10 м, стіни цегляні, покрівля металева). Вогнем знищено покрівлю та перекриття на площі 10 кв. м. Причина - неправильне влаштування опалювальної печі. (відсутність протипожежної розділки). Збиток - 7 000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 70 000 грн.

3. Пожежа - Чернігівський р-н, с. Полуботки - О 21 год. 10 хв. сталася пожежа дачного будинку (4х6 м, стіни цегляні, покрівля шиферна). Вогнем знищено покрівлю та перекриття по всій площі, пошкоджено стіни. Причина - неправильне влаштування опалювальної печі. Власник та збитки встановлюються.

Інші повідомлення

На 06 год.00 хв. на автошляхах області працювало 43 одиниці техніки та 54 працівники, з них на дорогах державного значення 31 одиниця техніки та 42 працівники. Стан доріг задовільний.

Останні новини Чернігівщини

 У КНП «Корюківська центральна районна лікарня» встановлено новий кольпоскоп.

У КНП «Корюківська центральна районна лікарня» встановлено новий кольпоскоп. 15:17

Це обладнання, що працюватиме у жіночій консультації, дозволяє діагностувати захворювання шийки матки: на монітор за допомогою високоточної оптичної системи виводиться збільшене зображення в кольорі, а пацієнтка може сама бачити процес дослідження.

Про організацію Всеукраїнського конкурсу  наукових робіт імені Олександра Яременка «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики»

Про організацію Всеукраїнського конкурсу наукових робіт імені Олександра Яременка «Актуальні проблеми молодіжної та сімейної політики» 15:14

Державна установа «Державний інститут сімейної та молодіжної політики» з метою виявлення та підтримки обдарованої студентської молоді, молодих вчених, створення умов для її творчого зростання, підготовки наукових кадрів вищої кваліфікації започатковує

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 311 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 311 осіб 15:08

З початку вакцинальної кампанії станом на 17.01.2022 року в області щеплено всього 765 208 осіб.

Молодь Бахмацької та Кіптівської громад знають як змінювати життя навколо себе

Молодь Бахмацької та Кіптівської громад знають як змінювати життя навколо себе 14:59

Активна молодь Кіптівської та Бахмацької громад навчилась складати плани дій для реалізації молодіжних ідей на тренінгах, які провів Центр «Доброчин» 13 та 14 січня 2022 року.

Як укласти декларацію на Чернігівщині: інструкція з пошуку лікаря

Як укласти декларацію на Чернігівщині: інструкція з пошуку лікаря 14:54

Сімейний лікар — це той фахівець, до якого варто звертатися при перших проблемах зі здоров’ям, якщо мова не про екстрену медичну допомогу. Якщо турбують якісь незрозумілі симптоми, дискомфорт чи біль. Потрібна консультація, встановлення діагнозу, складання графіку вакцинації у разі порушення календаря щеплень, електронний рецепт на “Доступні ліки”, інсулін та електронні направлення.