Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 29 січня, 02:57:16

Усього два паркомати встановлено на автостоянках в Чернігові

17.01.2012   07:48Агенцiя

Тільки в трьох облцентрах України на стоянках автомобілів є паркомати: два – в Чернігові і по одному – у Львові та Дніпропетровську.

Такі оперативні дані моніторингу, проведеного власними кореспондентами УКРІНФОРМу.

Найбільше паркоматів знадобиться для обладнання стоянок у Львові – 300 і найменше в Запоріжжі – 13. В Одесі необхідно встановити 200 паркувальних автоматів, в Дніпропетровську – від 100 до 150, в Донецьку – 140, в Сімферополі й Миколаєві – до 105, в Івано-Франківську – 53, Житомирі – 50, в Полтаві – 40, в Сумах – 36, в Ужгороді – 21, Чернігові – 17.

У Вінниці облік щодо стоянок і кількості на них паркоматів не ведеться. У Чернівцях, Рівному і Херсоні немає даних про необхідну кількість паркоматів. Влада Харкова і Тернополя даних не надала.

Як повідомляло 16 січня агентство, міністр регіонального розвитку, будівництва і житлово-комунального господарства України Анатолій Близнюк поінформував, що введення паркоматів в Україні відкладається на один квартал, до 31 березня включно.

http://www.ukrinform.ua/ukr/order/?id=1070441

Останні новини Чернігівщини

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області

Вакцинація від COVID-19 по Чернігівській області 16:12

З початку вакцинації станом на 28.01.2022 року в області щеплено всього 781 977 осіб.

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство

П’ять громад Чернігівщини будуть вчитися будувати демократичне та гендерно рівноправне суспільство 16:07

В шести областях України, серед яких і Чернігівська, реалізується друга фаза проєкту «Розбудова демократичного, мирного та гендерно-рівноправного суспільства в Україні».

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей

Начальник регіонального управління Сил тероборони Юрій Колесніченко: Ми спроможні своєчасно поставити до строю необхідну кількість людей 15:45

В області цілодобово триває розгортання сил територіальної оборони. Цей процес останнім часом викликає багато запитань та вимагає не менше роз’яснень.

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини

Малий та середній бізнес за рахунок сплати податків забезпечили більше половини надходжень до бюджетів територіальних громад Чернігівщини 15:42

За 2021 рік до бюджетів усіх рівнів Чернігівської області суб’єктами господарювання середнього і малого бізнесу сплачено понад 7 млрд грн податків і зборів, що становить 50,4 відс. загальної суми надходжень.

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень

На Чернігівщині бронзовий Ленін пішов з молотка за понад 700 тисяч гривень 13:05

П'ятиметровий пам'ятник придбала фірма із Запоріжжя. Його хочуть переплавити на продукцію.