Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 21 січня, 22:21:48

Засуджений до довічного позбавлення волі одружився в Новгород-Сіверській УВП № 31 Чернігівської області

07.08.2014   10:57Агенцiя

В Новгород-Сіверській установі виконання покарань управління ДПтС України в Чернігівській області (№ 31) одружилась пара молодят.

Засуджений до довічного позбавлення волі 30-річний Рустам з Чернігова та його наречена Юлія познайомились ще до скоєння злочину.

Церемонія хоч і не була урочистою, але мало чим відрізнялась від такої. Весільний букет, марш Мендельсона, рушник та традиційні запитання начальника відділу державної реєстрації актів цивільного стану реєстраційної служби Надії Зайчик «Чи згодні ви стати чоловіком та дружиною?» створили молодятам особливий настрій. Без білої сукні, весільного кортежу, але хвилююче та збентежено молодята отримали свідоцтво про реєстрацію шлюбу.

Пенітенціарії Чернігівщини вважають, що шлюб укріплює зв'язок засуджених із близькими, сприяє укріпленню правослухняної поведінки у засуджених. Крім того, це є нагадуванням про те, що у місцях позбавлення волі життя не закінчується, що на світі є люди, які люблять та чекають попри всі негаразди.

Прес-служба управління ДПтС України в Чернігівській області
 

Останні новини Чернігівщини

«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop»  допоміг грант від служби зайнятості

«Солодкий бізнес»: відкрити у Ніжині «Жу-жу shop» допоміг грант від служби зайнятості 14:23

Шоколад із мухомором, гінкго білоба, кондицепсом – і все це у м. Ніжині, що на Чернігівщині. Такі нестандартні рішення пропонує своїм клієнтам місцева підприємиця, засновниця крафтового бренду «Жу-жу shop» Оксана Труш.

СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України

СБУ та Нацполіція затримали у Чернігові агента фсб, який вчиняв замовні підпали у північних областях України 14:19

Контррозвідка Служби безпеки спільно з Національною поліцією затримали у Чернігові російського агента, який за завданням фсб здійснював підпали об’єктів критичної інфраструктури регіону.

48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку

48 фермерів Чернігівщини отримали допомогу на відновлення – як подати заявку 14:16

Програма підтримки сільського господарства від Mercy Corps продовжує працювати на Чернігівщині. У 2025 році 48 фермерів та агропідприємств області отримали фінансову допомогу.

Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду

Понад 300 тисяч гривень збитків на будівництві: на Ніжинщині перед судом постануть керівник медустанови та інженер технагляду 14:06

У Ніжинському районі Чернігівщини поліцейські викрили керівника медустанови у причетності до розтрати бюджетних коштів, а також інженера технагляду у службовій недбалості під час проведення будівництва лікарні.

У Чернігові заклали капсулу часу на будівництві житлових комплексів за підтримки Данії 14:04

У Чернігові розпочинається великий будівельний проєкт зі зведення багатоквартирного житла соціального призначення, що фінансує Фонд GAU Данії.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини