Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу
Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 31 липня по 08 годину 01 серпень 2014 року
Протягом доби зареєстровано 6 пожеж, з яких 2 в житловому секторі, 1 інша, 3 сухої трави.
1. Пожежа в житловому секторі смт Короп, вул. Будівельна О 05 год. 50 хв. 31.07.2014 року сталася пожежа господарчої будівлі. Вогнем знищено покрівлю та перекриття, 1,5 т сіна, пошкоджено стіни. Причина - коротке замикання електромережі. Збиток - 20 000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 90 000 грн.
2. Пожежа Щорський район, поблизу с. Рогізки О 13 год. 53 хв. на території СТОВ "Щорссільгоспсервіс" сталася пожежа стерні на площі 8 га. Причина встановлюється. Збитку не нанесено.
3. Пожежа сухої трави Чернігівський район, поблизу с. Топчіївка О 15 год. 17 хв. на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 2 га. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.
4. Пожежа сухої трави Чернігівський район, біля с. Хропате О 15 год. 48 хв. на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 1 га. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.
5. Пожежа сухої трави Щорський район, поблизу с. Заріччя О 16 год. 21 хв. на відкритій території сталася пожежа сухої трави на площі 1 га. Причина - необережне поводження з вогнем невстановленої особи. Збитку не нанесено.
6. Пожежа в житловому секторі Ріпкинський район, с. Задеріївка, вул. Петренка, 29 О 20 год. 05 хв. сталася пожежа господарчої будівлі. Вогнем знищено покрівлю та перекриття. Причина - коротке замикання електромережі. Збиток - 1 000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 30 000 грн.
Останні новини Чернігівщини
У коледжі й профтехи області почала надходити комп’ютерна техніка від Латвії 12:37
Традиційно передачу обладнання забезпечили представники асоціації «Brunotava», що є надійним та постійним партнером Чернігівщини другий рік поспіль.

Аудит бюджету Ріпкинської селищної територіальної громади: потенціал для підвищення спроможності громади 12:17
В Управлінні Північного офісу Держаудитслужби у Чернігівській області проведено чергову робочу зустріч з керівництвом Ріпкинської селищної територіальної громади щодо обговорення результатів державного фінансового аудиту бюджету цієї громади. Дослідженням охоплено період з 01.01.2021 по 31.12.2024.

«Армія відновлення» на Чернігівщині: з початку року видано майже 6 тисяч направлень на суспільно корисні роботи 12:15
До таких робіт залучають безробітних, яким не вдалося знайти роботу за фахом, а також внутрішніх переселенців. На оплату їхньої праці з Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття спрямовано понад 42 млн грн.
Надзвичайні ситуації в області за минулу добу 12:13
Протягом минулої доби зареєстровано 6 небезпечних подій, а саме: 1 аварійну ситуацію на мережах життєзабезпечення та 5 пожеж.
На Конгресових слуханнях Чернігівщина поділилася досвідом просторового планування в громадах 12:12
Представники Чернігівщини онлайн доєдналися до Конгресових слухань. Цього разу мова йшла про просторове планування в територіальних громадах. Це ключовий інструмент управління розвитком територій громад.