Нічного бунтівника затримав наряд міліції охорони
В Чернігові після першої години ночі на лінію «102» надійшло повідомлення про те, що біля одного з будинків по вулиці Рокосовського якийсь чоловік ходить із ножем в руках і погрожує одиноким перехожим.
На місце пригоди негайно було направлено найближчий наряд групи затримання Державної служби охорони.
Прибувши на місце події, міліціонери охорони виявили чоловіка, який розгулював біля під’їзду. Невідомий перебував в стані сильного алкогольного сп’яніння, на запитання та зауваження правоохоронців реагував неадекватно.
Для запобігання подальших протиправних діянь чоловіка було затримано. Під час поверхового огляду в даного громадянина виявили та вилучили ніж, газовий балончик сльозоточивої дії та схожий на пістолет предмет.
Для з’ясування обставин події громадянина було доставлено до Чернігівського міського відділу міліції. Наразі по даному факту триває слідство, відомо, що чоловік вже неодноразово притягувався до відповідальності.
Останні новини Чернігівщини
Надзвичайні події в області за останню добу 10:48
Протягом минулої доби зареєстровано 4 небезпечні події, а саме: 4 пожежі.
СБУ та Нацполіція ліквідували міжрегіональне наркоугруповання, яке збувало психотропи у трьох регіонах України 10:37
Служба безпеки спільно з Національною поліцією викрили та припинили діяльність міжрегіонального наркоугруповання, учасники якого організували збут психотропних речовин через Телеграм-канали та мережу так званих «закладок» у різних регіонах України
На Чернігівщині через російські атаки постраждали мати з дитиною: поліція документує наслідки 10:33
Упродовж доби росіяни продовжували обстрілювати Чернігівську область. Внаслідок атак постраждали двоє мешканців Городнянської громади Чернігівського району, 45-річна жінка та її 13-річна донька
Гуманітарна місія «Проліска» запустила безкоштовний маршрут у Ніжинському районі 10:12
Гуманітарна місія «Проліска» продовжує працювати над тим, щоб мешканці віддалених та постраждалих територій мали доступ до допомоги, послуг і можливості жити гідно навіть у складних умовах.
Стартувало навчання для громад у Школі Безбар’єрних Маршрутів 09:30
За ініціативи Мінрозвитку стартував новий навчальний цикл Школи Безбар’єрних Маршрутів 2026, який реалізує Програма розвитку ООН (ПРООН) в Україні за фінансової підтримки Уряду Японії.