Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Середа, 4 лютого, 17:24:41

За самовільне використання водних ресурсів порушники відшкодують понад 20 тисяч гривень збитків

29.07.2014   10:04Агенцiя

Державна екологічна інспекція у Чернігівській області провела планові перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства ПОСП “Світанок” (с.Краснопілля, Коропський район), ПТУ № 33 (с.Мрин, Носівський район) та Ніжинським державним університетом ім. М.Гоголя (м.Ніжин).

У ході перевірок встановлено, що ПОСП “Світанок” самовільно без дозволу на спеціальне водокористування забрано 298 м³ води, ПТУ № 33 – 142,5 м³ та НДУ ім. М.Гоголя – 36 м³ підземних вод.

Даним фактом порушені вимоги Водного кодексу України.

Загальна сума збитків, заподіяних державі порушенням законодавства про охорону та раціональне використання водних ресурсів, становить понад 20 тисяч гривень.

Порушникам пред’явлені претензії про добровільне відшкодування збитків.


Державна екологічна інспекція у Чернігівській області

Останні новини Чернігівщини

Ветеран поліції Чернігівщини виборов «бронзу» на змаганнях «Звитяга Нескорених» 10:01

Днями у столиці відбулися перші в новому році змагання для ветеранів та ветеранок «Звитяга Нескорених». Серед учасників - помічник начальника поліції Чернігівщини з питань ветеранської політики Вадим Довгошей.

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем

«Легкий заробіток в Інтернеті»: поліція Чернігівщини застерігає громадян від шахрайських схем 09:59

Поліція закликає громадян не довіряти заманливим оголошенням в інтернеті про «легкий заробіток».

Національна програма Скринінг здоров’я 40+: як вона працює та де на Чернігівщині можна пройти обстеження 09:23

Цього року в Україні стартував Скринінг здоров’я 40+ – національна програма із раннього виявлення серцево-судинних захворювань, цукрового діабету і проблем ментального здоровʼя. Вона дозволяє людям від 40 років і старше пройти базові медичні обстеження, а відтак вчасно виявити ризики хронічних хвороб.

4 лютого: цей день в Україні і світі 09:11

День 1442 Російська агресія - Day 1442 Russian aggression

Коефіцієнт індексації НГО земель: що врахувати аграріям у декларації 18:25

Для розрахунку податкових зобов’язань у 2026 році застосовуватиметься коефіцієнт індексації нормативної грошової оцінки земель за 2025 рік – 1,08. Він є єдиним для всіх категорій земель і видів угідь, зокрема й сільськогосподарських.