Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Неділя, 13 червня, 15:14:07

Бійці зведеного загону груп швидкого реагування тренувались в Чернігівському СІЗО

29.07.2014   07:52Агенцiя

В Чернігівському слідчому ізоляторі управління Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області оголошено навчально-тренувальний збір особового складу за сигналом тривоги «Буря».

На тактико-спеціальні навчання до Чернігівського СІЗО прибули також представники зведеного загону груп швидкого реагування усіх 6 установ виконання покарань Чернігівської області.

Головна задача бійців ГШР – в будь-який момент і в найкоротший час зібратися та виїхати на надзвичайну пригоду. Попередити можливі протиправні дії, забезпечити охорону життя та здоров`я громадян. Тож, під час навчань, співробітники груп швидкого реагування вдосконалюють свою фізичну підготовку, підвищують майстерність ведення бою та відточують навички володіння спеціальними засобами захисту, відпрацьовують поведінкові моделі при різноманітних операціях.

Начальник управління ДПтС України в Чернігівській області Валерій Пісклов впевнений у необхідності проведення регулярних тренувань зведеного загону швидкого реагування: «Молоді співробітники вчаться у досвідчених пенітенціаріїв, йдуть до їх успіхів. Адже співробітник, що входить до групи швидкого реагування – це сходинка вище у розвитку та у фізичній підготовці. Такий співробітник заслуговує на повагу не лише колег, а й керівництва, оскільки працює, старається, викладається. А таких завжди поважають».

Пенітенціарії Чернігівщини впевнені, що процес навчання в принципі не завершується ніколи. Як кажуть, вдосконалення немає меж. Також як і в будь-якій іншій, в професії пенітенціарія важливе прагнення до розвитку, бажання вбирати нові знання та інформацію. Ти прагнеш бути найкращим – і це похвально. Члени групи швидкого реагування – не просто брутальна фізична сила, а ще й голова на плечах, причому гарно працююча голова!

Потрібно вміння бачити ситуацію та мудро приймати рішення.


Прес-служба управління ДПтС України в Чернігівській області
 

Останні новини Чернігівщини

13 червня - День працівників текстильної і легкої промисловості

13 червня - День працівників текстильної і легкої промисловості 12:08

Це свято, що існує вже більше 25 років, було засноване Указом Президії Верховної Ради СРСР від 01.10.80 г. «Про святкові і пам’ятні дні».

Оркестр “Філармонія”, Андрій Савчук, Владислав Назаренко: ХХ “Сіверські музичні вечори” продовжуються

Оркестр “Філармонія”, Андрій Савчук, Владислав Назаренко: ХХ “Сіверські музичні вечори” продовжуються 19:51

11 червня 2021 року ХХ Міжнародний фестиваль класичної музики “Сіверські музичні вечори”, присвячений 250-річчю Людвіга ван Бетховена, повернувся на сцену Чернігівського обласного філармонійного центру — втретє. Двічі його переривали наступи пандемії.

Піротехніки ДСНС Чернігівщини знищили 65 вибухонебезпечних предметів

Піротехніки ДСНС Чернігівщини знищили 65 вибухонебезпечних предметів 19:44

Аби запобігти виникненню надзвичайних ситуацій, пов’язаних з вибухами боєприпасів часів минулих війн, загибелі й травмування людей від них