Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 29 вересня, 15:41:41

Підбили підсумки та визначили пріоритети

24.07.2014   10:09Агенцiя

Підведення підсумків діяльності Чернігівської обласної служби зайнятості у І півріччі 2014 року та обговорення удосконалення механізмів сприяння активній зайнятості населення відбулося 23 липня на нараді за участю керівного складу обласного та базових центрів зайнятості.

Відкриваючи нараду, Лідія Падалка охарактеризувала стан ринку праці області та підбила підсумки роботи центрів зайнятості у І півріччі. Так, протягом січня-червня 2014 року в центрах зайнятості області перебувало на обліку та отримувало комплекс соціальних послуг 28,8 тис. безробітних - на 6,1% менше ніж у минулому році. Кількість громадян зі статусом безробітного зменшилась на 7,4% і склала 14,5 тис. осіб.
За сприяння служби зайнятості з початку 2014 року отримали роботу 7,6 тис. громадян.

Зокрема, 367 безробітних започаткували підприємницьку діяльність. Продовжується активна робота у напрямку працевлаштування громадян на новостворені робочі місця за направленням служби зайнятості шляхом виплати роботодавцям компенсації у розмірі єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування.

Таким чином отримав роботу 271 безробітний. Лідія Падалка відмітила ефективну організацію роботи Варвинського, Ічнянського, Коропського, Куликівського, Носівського, Ріпкинського, Талалаївського, Чернігівського, Щорського районних, Чернігівського міського, Ніжинського та Прилуцького міськрайонних центрів зайнятості.

Пріоритетним напрямком в діяльності обласної служби зайнятості на сучасному етапі залишається професійне навчання, оскільки воно є суттєвим важелем у підвищенні якості робочої сили та задоволенні потреб роботодавців у кадрах.

Протягом І півріччя поточного року 2,9 тис. осіб набували нових професій або підвищували кваліфікацію за направленням обласної служби зайнятості, що на 12,6% більше минулорічного показника. Профорієнтаційними послугами служби зайнятості скористалися 28 тис. безробітних. У період пошуку постійної роботи у громадських та інших роботах тимчасового характеру взяло участь 4,2 тис. осіб.

Увагу присутніх було акцентовано на організації роботи щодо надання послуг громадянам, які вимушено переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення АТО.

На нараді також було заслухано начальників відділів обласного та директорів базових центрів зайнятості, які говорили про організацію роботи центрів зайнятості в сучасних умовах.

Завершуючи нараду, Лідія Падалка зазначила, що незалежно від політичної ситуації в країні нам необхідно забезпечити виконання усіх зобов’язань перед клієнтами служби зайнятості, а саме: злагоджено працювати, не збавляти темпи в роботі, приділяти особливу увагу працевлаштуванню всіх категорій населення та дала чіткі доручення керівникам базових центрів зайнятості.


Оксана Большак, головний спеціаліст відділу організаційної та інформаційної роботи ОЦЗ

Останні новини Чернігівщини

 Чернігівська поліція проводить досудове розслідування за фактами приховування тяжкого злочину та розбещення неповнолітніх

Чернігівська поліція проводить досудове розслідування за фактами приховування тяжкого злочину та розбещення неповнолітніх 09:03

Вчора, 28 вересня, слідчі поліції відкрили провадження за статтею 396 Кримінального кодексу України (приховування тяжкого злочину) щодо посадових осіб установ освіти Чернігова, які могли приховати можливі факти розбещення неповнолітніх вчителем.

Із досвіду вшанування пам’яті загиблих Захисників України: Михайло-Коцюбинське 09:00

Важливим напрямом державної політики національної пам’яті в громадах України, зокрема й в Чернігівській області, є увічнення пам’яті про воїнів, які віддали своє життя за свободу, незалежність і територіальну цілісність України у протистоянні російській агресії.

Людмила Ключник: «Шансів почати нове життя у переселенців багато. Фахівці служби зайнятості готові допомогти кожному обрати свій шлях до роботи та досягти поставленої мети».

Людмила Ключник: «Шансів почати нове життя у переселенців багато. Фахівці служби зайнятості готові допомогти кожному обрати свій шлях до роботи та досягти поставленої мети». 08:56

Про це заявила очільниця Чернігівського обласного центру зайнятості на брифінгу в ОВА, що відбувся в рамках Всеукраїнської інформаційної кампанії «Робота для ВПО: ти потрібен», ініційованої Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, яка стартувала у вересні і триватиме до кінця жовтня поточного року.

Ігор Кузін: В Україні не зареєстровано випадків нового варіанту коронавірусу під назвою «Пірола»

Ігор Кузін: В Україні не зареєстровано випадків нового варіанту коронавірусу під назвою «Пірола» 08:54

У серпні ВООЗ опублікувала оцінку ризику нового штаму коронавірусу, відомого під назвою «Pirola», як такого, що потребує моніторингу на рівні кожної країни. Новий варіант вірусу (BA.2.86) вперше був зафіксований в Ізраїлі, потім зʼявився в США, Данії та Великобританії.

29 вересня: цей день в Україні і світі

29 вересня: цей день в Україні і світі 08:49

ДЕНЬ 583 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 583 RUSSIAN AGRESSION

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини