Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 9 квітня, 23:23:49

Надзвичайні події в Чернігівській області за минулу добу

22.07.2014   08:05

Довідка про основні надзвичайні ситуації техногенного, природного та іншого характеру на території Чернігівської області з 08 години 21 липня по 08 годину 22 липня 2014 року

Протягом доби зареєстровано 3 пожежі в житловому секторі.

1. Пожежа в житловому секторі Менський район, с. Стольне О 10 год. 05 хв. сталася пожежа житлового будинку. Вогнем знищено покрівлю по всій площі. Причина - розряд блискавки. Збиток - 20000 грн. Підрозділи ДСНС на гасіння не залучалися.

2. Пожежа в житловому секторі Менський район, с. Стольне О 10 год. 25 хв. сталася пожежа житлового будинку. Вогнем знищено покрівлю по всій площі. Причина - розряд блискавки. Збиток - 50000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 70000 грн.

3. Пожежа в житловому секторі Городнянський район, с. Деревини Об 11 год. 10 хв. сталася пожежа господарчої будівлі. Вогнем знищено будівлю. Причина - розряд блискавки. Збиток - 10000 грн. Врятовано матеріальних цінностей на суму 40000 грн.


Події на водних об'єктах
:

21.07.2014 року близько 18 год. 20 хв. в р. Десна біля с. Кладьківка Куликівського району було виявлено та піднято на поверхню тіло гр. С., 1977 р.н., який мешкав у м. Ніжин, вул. Озерна. Причина смерті встановлюється.


Інші повідомлення:

Станом на 06 год. 00 хв. 22.07.2014 року електрозв'язок в районах області відновлено в повному обсязі.
 

Останні новини Чернігівщини

Поліція документує наслідки атак росіян на Чернігівщині 11:34

Вчора та сьогодні ворог вкотре атакував Чернігівську область безпілотниками. Інформація про постраждалих не надходила.

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном

У Чернігові діти навчалися мінної безпеки через інтерактивну гру разом із Псом Патроном 11:27

У Чернігові 4 квітня 2026 року за підтримки ЮНІСЕФ відбувся інтерактивний захід для дітей та їхніх батьків «Патруль пригод». Подію приурочили до Міжнародного дня просвіти з питань мінної безпеки.

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині

Тил, що пахне паскою: 350 пасок для захисників від родинної пекарні «Паляниця» на Чернігівщині 11:05

Поки він боронить Україну на передовій, вона щодня тримає свій маленький, але важливий фронт у рідному селі. Ця історія про родину Могильних, які започаткували власну справу після деокупації рідного села і продовжують її розвивати попри війну.

Надзвичайні події в області за останню добу 10:24

Протягом минулої доби зареєстровано 2 небезпечні події, а саме: 1 дорожньо-транспортну пригоду та 1 пожежу. Внаслідок цих подій 2 особи постраждали.

Чернігівщина у трійці лідерів цифрової трансформації серед прифронтових областей: підбито підсумки Індексу за 2025 рік 10:23

Державні послуги мають працювати непомітно, а інтернет — бути в кожному селі. Міністерство цифрової трансформації оприлюднило результати вимірювання рівня цифровізації регіонів за 2025 рік.