Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Четвер, 24 червня, 00:00:46

Служба зайнятості - громадянам, які перемістилися зі сходу України

21.07.2014   12:39Агенцiя

За даними Регіонального штабу з питань, пов’язаних із соціальним забезпеченням громадян, які переміщуються з тимчасово окупованої території та зони проведення АТО станом на 18 липня до Чернігівської області прибуло 1209 осіб з числа вимушених переселенців, з них 409 осіб з АР Крим та 800 осіб з Донецької та Луганської областей.

Переважна більшість – це жінки з дітьми та особи похилого віку. До центрів зайнятості області звернулися за допомогою 103 особи, з них 17 вже працевлаштовано.

При цьому виникають складнощі у зв’язку з відсутністю у людей необхідних документів. Служба зайнятості прикладає максимум зусиль аби допомогти громадянам, які переміщуються з тимчасово окупованих територій та районів проведення АТО.

Зокрема проводиться широкомасштабна інформаційно-роз’яснювальна робота щодо послуг, які можна отримати, звернувшись до центрів зайнятості, організовуються виїзні заходи для громадян з числа переселенців.

Зокрема фахівці Ніжинського МРЦЗ провели цільовий виїзний захід у гуртожитку Ніжинського агротехнічного інституту для 14 громадян працездатного віку, які перемістились із зони проведення АТО.

З метою працевлаштування вимушених переселенців активно залучають до участі у ярмарках вакансій та інших заходах, на стендах у центрах зайнятості постійно оновлюється перелік актуальних вакансій.

Для них підготовлені листівки з актуальною інформацією - телефонами загальнодержавних та обласних «гарячих ліній», адресами та контактами організацій, які опікуються питаннями надання соціальних послуг населенню тощо.

Для оперативного реагування Чернігівський обласний центр зайнятості підтримує постійний зв’язок з Регіональним штабом з питань, пов’язаних із соціальним забезпеченням громадян, які переміщуються з тимчасово окупованої території та зони проведення АТО.


Відділ організаційної та інформаційної роботи ОЦЗ

Останні новини Чернігівщини

Виявлено 15 нових випадків COVID-19

Виявлено 15 нових випадків COVID-19 17:47

За даними Управління охорони здоров’я Чернігівської ОДА, станом на 23 червня в області зафіксовано 15 нових випадків COVID-19.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 1587 осіб

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 1587 осіб 13:32

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 23 червня області щеплено першою та другою дозою 54 457 людей.

Юні таланти отримали свідоцтва про завершення курсу письменницької майстерності

Юні таланти отримали свідоцтва про завершення курсу письменницької майстерності 13:30

У бібліотеці ім. М. Коцюбинського відбулося урочисте вручення сертифікатів випускникам дитячої літературної школи «Кошлатий Борушко».

Упродовж минулої доби рятувальники ліквідували 6 пожеж

Упродовж минулої доби рятувальники ліквідували 6 пожеж 11:24

Упродовж минулої доби підрозділами Головного управління ДСНС України у Чернігівській області ліквідовано 6 пожеж, з яких 1 виникла на об'єкті, 1 в житловому секторі, 1 на транспорті та 3 в природних екологічних системах.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини