Затримано автомобіль з невідповідними документами
В міжнародному пункті пропуску для автомобільного сполучення «Сеньківка», по смузі руху «зелений коридор» на виїзд в Україну оформлявся легковий автомобіль «Опель», зареєстрований в Литві, але під керуванням 26-річного громадянина Таджикистану.
В ході проведення заходів контролю другої лінії на смузі руху «червоний коридор» встановлено, що юридична адреса нотаріального бюро, вказана в довіреності на право керування автомобілем не відповідає справжній.
Транспортний засіб затриманий та для з’ясування обставин та складання відповідних документів направлений до митного терміналу в м. Чернігів.
Представниками митниці направлено офіційний запит до Литви, щодо правомірності видачі та дійсності доручення нотаріусом нотаріального бюро міста Вільнюс.
Помічник начальника прикордонного загону - начальник прес-служби підполковник О.В.Дудко
Останні новини Чернігівщини
Координація гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство: підсумки засідання робочої групи 10:22
26 лютого під головуванням директора Департаменту сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації відбулося засідання робочої групи з питань координації гуманітарної відповіді на гендерно зумовлене насильство у Чернігівській області. Учасники говорили про напрями захисту постраждалих осіб в умовах воєнного стану та плани дій на поточний рік.
«До роковин вторгнення: 36 днів окупації Тупичева» 09:18
«У вас не оккупация - у вас спецоперация с восстановления мира. …Через пару-тройку дней ми возьмем Чернигов, тогда ми вам тут все наладим», - це говорили російські військові у Тупичеві на Чернігівщині – селі, яке 36 днів було в окупації.
Виплата одноразової грошової допомоги дітям-сиротам з-поміж випускників навчальних закладів: прокурорами заявлено позови 09:12
Захист прав та інтересів дітей є безумовним пріоритетом у роботі органів Чернігівської обласної прокуратури.
Загроза повені і безпекова ситуація: на Новгород-Сіверщині працював Дмитро Синенко 08:52
У Новгород-Сіверському районі сьогодні перебував заступник голови ОДА Дмитро Синенко. Він, зокрема, провів засідання місцевої комісії з питань ТЕБ та НС.
27 лютого: цей день в Україні і світі 08:50
День 1465 Російська агресія - Day 1465 Russian aggression