Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 21 червня, 00:03:26

Черговий турист повернувся ні з чим

17.07.2014   07:29Агенцiя

Вчора, під час оформлення на в’їзд в Україну у міжнародному пункті пропуску для автомобільного сполучення «Нові Яриловичі» рейсового автобусу «Неоплан», сполученням «Санкт-Петербург - Київ», виявлено пасажира 57-річного громадянина Росії, до якого застосували заходи контролю ІІ лінії.

В ході співбесіди пасажир заявив, що слідує до м. Черкаси з метою відпочинку та відвідин могили батька.

Однак при огляді його валізи в ній виявлено цілу пачку різних документів та посвідчень, а саме: трудову книжку, мисливський квиток, посвідчення ветерана, посвідчення ветерана бойових дій, медичну книжку, військовий квиток, диплом Ленінградського державного університету імені А.С. Пушкіна, посвідчення бойового братства РФ, посвідчення працівника вугільної промисловості, блокнот з записами, посвідчення міського професійного центру підготовки приватних охоронців та кортик, що свідчили про можливі наміри власника прийняти у дестабілізаційних заходах в Україні.

Наявність такої кількості документів при собі громадянин пояснив тим, що під час попередньої поїздки на територію України його квартиру, було пограбовано і він намагається таким чином їх зберегти.

Не зважаючи на нібито правдиву легенду, цьому громадянину все ж відмовлено у в’їзді в Україну на підставі статті 8 Закону України «Про прикордонний контроль» з причини того, що він не зміг підтвердити достатнє фінансове забезпечення на період запланованого перебування на території України.


Помічник начальника прикордонного загону - начальник прес-служби підполковник О.В.Дудко

Останні новини Чернігівщини

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця

20 червня - День Святої Трійці. П’ятидесятниця 07:24

Дух Святий, за обітницею Спасителя, зійшов на апостолів у вигляді вогненних язиків, на знак того, що Він дав апостолам здатність і силу для проповіді Христового вчення всім народам.

20 червня - День медичного працівника

20 червня - День медичного працівника 07:22

День медичного працівника - свято лікарів та пацієнтів Професійне свято, нині Міжнародний День медичного працівника відзначається в третю неділю червня.

20 червня - День батька (День тата)

20 червня - День батька (День тата) 07:20

Ініціатором першого Дня батька виступила жінка Свято День батька відзначають у третю неділю червня.

20 червня - Всесвітній день біженців

20 червня - Всесвітній день біженців 07:18

Протягом багатьох років різні країни та регіони відзначали власні пам’ятні дні й навіть тижні, присвячені біженцям. Одним з найвідоміших вважається День африканських біженців, який відзначається в кількох країнах 20 червня.

АНОНСИ ПОДІЙ