Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Понеділок, 14 червня, 14:11:28

Міжнародна злочинність - на особливому контролі

15.07.2014   07:45

Свій вагомий вклад у боротьбу з міжнародною злочинністю вносять працівники сектору Укрбюро Інтерполу УМВС України в Чернігівській області.

Зокрема, з початку року ними було отримано та опрацьовано близько сотні запитів та відповідей, що стосувалися перевірки осіб, транспортних засобів та підприємств, які знаходяться на територіях як нашої області, так і зарубіжних країн.

За результатами цих перевірок на території області було встановлено місцезнаходження шести громадян України, які підозрюються у вчиненні злочинів або потрапили в поле зору правоохоронних органів за кордоном. Це, зокрема, в Польщі, Чехії, Словенії і навіть в Сполучених Штатах Америки.

— Також було встановлено автентичність документів громадян України та іноземців за запитами наших колег із Молдови, Греції, — розповідає начальник сектору Укрбюро Інтерполу УМВС України в Чернігівській області майор міліції Максим Овручевський. — Встановлено місцезнаходження на території Ізраїлю громадянки, батько якої звертався до Чернігівського міського відділу внутрішніх справ із заявою про оголошення її в розшук як безвісти зниклої, організовано перевірку за обліками на території Бахмацького району громадянки, яка розшукується нашими колегами із однієї з країн ближнього зарубіжжя.

Протягом останнього часу нами було оголошено міжнародний розшук трьох громадян України, який ініціював Чернігівський міський відділ міліції, а також організовано екстрадицію жителя нашої області з Італії, який переховувався на території цієї країни. Водночас каналами Інтерполу встановлено місцезнаходження жінки на території Туреччини та відслідковано її переліт на територію однієї з країн ближнього зарубіжжя, куди уже направлено документи для організації її затримання.

На сьогодні працівниками сектору Укрбюро Інтерполу УМВС супроводжується розшук 13 злочинців, які розшукуються УМВС України в Чернігівській області.
 

Останні новини Чернігівщини

Погоджувальна рада розглянула перелік питань 9 сесії Чернігівської міської ради VIII скликання

Погоджувальна рада розглянула перелік питань 9 сесії Чернігівської міської ради VIII скликання 13:29

Засідання Погоджувальної ради перед 9-ю сесією міської ради VIII скликання відбулося в Чернігівській міській раді 14 червня.

Відбулась прес-конференція “Ніжин-Активна громада”

Відбулась прес-конференція “Ніжин-Активна громада” 13:13

11 червня відбулась прес-конференція “Ніжин-Активна громада”.

Привітали переможців Всеукраїнського чемпіонату

Привітали переможців Всеукраїнського чемпіонату "Дитяча ліга" з волейболу 13:03

У Чернігові відбувся фінал Всеукраїнського чемпіонату«Дитяча ліга» з волейболу серед дівчат 2007 року народження, який проходив з листопада 2020 року по червень 2021 року.

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 141 особу

За минулу добу в Чернігівській області вакциновано 141 особу 12:56

За даними Чернігівського обласного центру громадського здоров’я, станом на 14 червня в області першою та другою дозою щеплено 43 043 людей.

Поліція Чернігівщини представила щотижневий звіт про свою роботу 12:44

Інфографіка поліції демонструє кількість розкритих злочинів, задокументованих правопорушень та затриманих осіб за минулий тиждень.