Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

Субота, 24 січня, 20:03:32

Виявлено пошкодження та рубку дерев у Чернігівській області

14.07.2014   14:23Агенцiя

Державна екологічна інспекція у Чернігівській області, під час проведення планових перевірок дотримання вимог природоохоронного законодавства ДП «Баймачрайагролісництво», ДП «Борзнянське лісове господарство» та ТОВ «Обрій» (с.Високе, Борзнянський район), виявила ряд порушень вимог «Санітарних правил в лісах України», Лісового кодексу України та «Порядку спеціального використання лісових ресурсів».

Керуючись Законом України «Про охорону навколишнього природного середовища» та на виконання повноважень, покладених на Держекоінспекцію у Чернігівській області, порушникам запропоновано на добровільних засадах відшкодувати збитки, а саме:

• ДП «Баймачрайагролісництво» пред'явлено претензію про відшкодування шкоди у сумі 1 тис. 510грн., заподіяної лісу внаслідок пошкодження до ступеня неприпинення росту не призначених в рубку дерев на території Пальчиківської сільської ради.

• ДП «Борзнянське лісове господарство» пред'явлено претензію про відшкодування шкоди у сумі 3 тис.501грн., заподіяної лісу внаслідок пошкодження до ступеня неприпинення росту дерев при заготівлі деревини в Берестовецькому, Борзнянському, Батуринському та Бахмацькому лісництвах.

• ТОВ «Обрій» пред'явлено претензію про відшкодування шкоди у сумі 9 тис 504 грн., заподіяної внаслідок незаконної заготівлі деревини в лісових насадженнях на землях Височанської сільської ради Борзнянського району. Наразі товариством добровільно та в повному обсязі відшкодовано суму заподіяної шкоди.


http://dei.gov.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=1887%3Aviyavleno-poshkodzhennya-ta-rubku-derev-u-chernigivskij-oblasti&catid=7%3Anovosti&Itemid=261

Останні новини Чернігівщини

З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А

З 26 січня у Чернігові змінюється рух тролейбусів №3 та №7А 15:01

З понеділка, 26 січня, у Чернігові тимчасово змінюється схема руху тролейбусних маршрутів №3 та №7А.

Вікімарафон – 2026 у Чернігові: 25 років вільних знань та внесок нашої бібліотеки 14:56

22 січня Чернігівська ОУНБ імені Софії та Олександра Русових учергове стала осередком творення цифрової історії.

Громади Чернігівської області отримають фінансування на 9 проєктів відновлення за підтримки ЄІБ 14:54

Українські громади отримають 740,3 млн грн, для реалізації 119 проєктів відновлення громад, за підтримки Європейського інвестиційного банку.

Внаслідок атаки росіян по Ніжинському району є постраждалі: поліція документує наслідки 14:52

Сьогодні вдень ворожа армія вдарила безпілотниками по території агропідприємства у Вертіївській громаді Ніжинського району.

Коли професія не має статі: історія жінок, які обрали «чоловічу» справу

Коли професія не має статі: історія жінок, які обрали «чоловічу» справу 14:51

У сучасному світі все більше жінок доводять: професія не має статі, а новий старт можливий у будь-якому віці. Яскравий приклад — історія трьох жінок, які наважилися опанувати так звану «чоловічу» професію машиніста-кочегара котельні.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини