Інформ-агенція «Чернігівський монітор»: RSS Twitter Facebook

Інформ-агенція «Чернігівський монітор»

П`ятниця, 19 липня, 11:37:38

Фінінспектори Чернігівщини виявили фінансових порушень, що призвели до втрат, на 1,7 млн грн під час ревізії бюджету м.Ніжин

14.07.2014   13:10Агенцiя

Фахівці Держфінінспекції в Чернігівській області виявили порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму понад 1,7 млн грн під час проведення ревізії бюджету м.Ніжин. В ході контрольного заходу перевірено діяльність 6 установ міста за період з 01.01.2011 по 31.10.2013.

Так, міський бюджет недоотримав доходів в загальній сумі 527 тис. грн, а саме власності внаслідок невиконання умов по укладених договорах за період з 01.01.2011 по 01.30.2013 недоотримано належної частки орендної плати за користування об’єктами комунальної та не перераховано до міського бюджету коштів, отриманих від надання послуг, що не належать до переліку платних послуг на вказану суму.

В порушення прийнятого сесією міської ради рішення за рахунок бюджетних коштів, які виділялися з міського бюджету для надання поворотних фінансових допомог через Неприбуткову громадську організацію «Агенція розвитку Ніжина», було придбано комп’ютерну техніку та меблі на суму 56 тис. гривень. Придбання проведено поза казначейським обслуговуванням, чим порушено вимоги Бюджетного кодексу.

Всупереч бюджетному законодавству із загального фонду бюджету витрачено 391 тис. грн на покриття витрат, які повинні проводитись за рахунок коштів спеціального фонду.

Окрім того, в 4 перевірених установах міста виявлено порушення законодавства з оплати праці, оплату витрат за спожиті комунальні послуги сторонніми юридичними особами, оплату за завищеною вартістю ремонтно-будівельних робіт. Ці порушення призвели до незаконного витрачання коштів міського бюджету в сумі 584 тис. гривень.

Усупереч вимогам бюджетного законодавства безпідставно проводилось утримання спеціалістів санітарно-екологічного підрозділу комунального підприємства за рахунок коштів міського бюджету на загальну суму 101 тис. гривень.

За допущені порушення на посадових осіб складено 27 протоколів про адміністративне правопорушення та зупинено операції з бюджетними коштами у 5 установах.


Прес-служба Держфінінспекції в Чернігівській області.

Останні новини Чернігівщини

З 23 липня у Чернігові почне курсувати тролейбусний маршрут №1 «Діагностичний центр – мікрорайон «Шерстянка»

З 23 липня у Чернігові почне курсувати тролейбусний маршрут №1 «Діагностичний центр – мікрорайон «Шерстянка» 10:28

– 23 липня – історична подія в житті нашого міста. На Шерстянку поїде тролейбус із автономний запасом ходу. Так говорить про старт роботи нового тролейбусного маршруту №1 «Діагностичний центр – мікрорайон «Шерстянка» в. о. міського голови Чернігова Олександр Ломако.

Канікули з користю». Підлітків з Чернігівщини запрошують на безкоштовний онлайн-курс англійської мови

Канікули з користю». Підлітків з Чернігівщини запрошують на безкоштовний онлайн-курс англійської мови 08:59

Для підлітків з Чернігівщини запустили безкоштовний онлайн-курс англійської мови. Англійську тут можна вивчати «з нуля», а по завершенню навчання студенти отримають сертифікат, що підтверджує рівень володіння мовою.

Які є державні житлові програми для ветеранів та їхніх родин 08:56

Наразі кожна з областей реалізовує власні довгострокові програми з надання доступності житла для ветеранів та їхніх родин.

ДЕНЬ 877 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 877 RUSSIAN AGRESSION

ДЕНЬ 877 РОСІЙСЬКА АГРЕСІЯ - DAY 877 RUSSIAN AGRESSION 08:35

19 липня відзначають Міжнародний день ретейнерів, День нових друзів.

На Чернігівщині потонув молодий чоловік 16:59

Про це повідомили у ГУ ДСНС у Чернігівській області.

АНОНСИ ПОДІЙ

Всі новини